Субота, 16.01.2021, 09:12
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 20
19 червня 2013 року відбулося спілкування за допомогою чату керівника головного інформаційного управління УПЦ КП архієпископа Євстратія (Зорі) з читачами сайту «Главред».
Кілька запитань та відповідей стосувалися взаємин УПЦ КП з Московським Патріархатом та перспектив майбутнього об’єднання гілок Православ’я в Україні. Пропонуємо їх вашій увазі:

1. Ваше Високопреосвященство, скажіть , будь ласка, що Вас поєднує з російською церквою і що роз’єднує? Чому російська церква в Україні називає себе українською?
Відповідь: З російською церквою нас єднає православна віра і богослужіння, а також те, що церква московська історично походить від церкви київської. Розділяє ж нас погляд на те, залежною чи незалежною повинна бути адміністративна структура церкви в Україні. Ми, слідуючи 34-му апостольському прав ... Читати далі »
Просмотров: 2462 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.06.2013 Коментарі

Всё большее число немецких экспертов в области права бьют тревогу в связи с активным развитием в стране исламской параллельной правовой системой, пишет Gatestoneinstitute.

«Исламская судебная система в Германии действует по собственным законам. Судьи, как правило, не утруждают себя поиском свидетелей и доказательств в разрешении конкретных конфликтов. Дела решаются в основном при помощи угроз и насилия. Выигрывает споры в основном более сильная сторона, более влиятельная обеспеченная семья», рассказывает немецкий юрист и публицист Йоахим Вагнер.

В то же время, ряд судебных случаев в государственных судах Германии свидетельствует о проникновении элементов исламского права в немецкую правовую систему.

В соответствии со статьёй 14 приложения к гражданскому кодексу, брачные дела должны разбираться согласно с закон ... Читати далі »
Просмотров: 2435 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 19.06.2013 Коментарі

Адміністрація президента США Барака Обами не підтримала закон про захист свободи віросповідання американських військовослужбовців.

У розділі "Розширення і здійснення захисту свободи віросповідання військовослужбовців та капеланів" сказано "Адміністрація категорично заперечує проти поправки, в якій записано, що Збройні сили повинні захищати свободу віросповідання військовослужбовців. Адміністрація вважає, що військовослужбовці християни не повинні нав'язувати свою віру або моральні принципи іншим солдатам. Дозвіл на свободу віросповідання може вплинути на дисципліну, бойовий дух і виконання місії Збройних сил".

Келлі Фідорек (Келлі Fiedorek) адвокат правозахисної організації Альянс Захисту Свободи сказала, що така позиція Білого Дому є порушенням Конституції.

... Читати далі »
Просмотров: 2544 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 19.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^