Вівторок, 26.01.2021, 21:49
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 17
По благословению Папы Римского Франциска в итальянском городе Карпи (провинция Модена на севере страны) прошла торжественная церемония беатификации (провозглашения блаженным) местного журналиста, бывшего редактора католической газеты L'Avvenire d'Italia Одоардо Фоккерини, передает ИТАР-ТАСС. 

В годы Второй Мировой войны и нацистской оккупации Апеннин он спас от концлагерей сотни евреев, организовав их переправку в Швейцарию. Арестованный гестапо, Фоккерини - отец семи детей - был депортирован в лагерь в Германию, где погиб 27 декабря 1944 года в возрасте 37 лет. Декрет о его беатификации (первая ступень прославления святости в Западной Церкви, предшествует канонизации) был подписан еще Папой Бенедиктом XVI в марте прошлого года.

Литургию с участием 5 тыс. верующих отслужил кардинал Анджело Амато, префект вати ... Читати далі »
Просмотров: 2426 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.06.2013 Коментарі

Афіші з оригінальною назвою «Служіння зцілення», які розклеєні по всьому місту (Миколаєву), повинні в першу чергу обурити місцевих чаклунів та екстрасенсів. Мало того, що у них з'явилися конкуренти, так для них ще й «закони не писані».

Про те, що реклама цілителів та ворожок заборонена Законодавством України, схоже, організатори заходу вважали за краще забути або, прибувши з далекої країни, не встигли з ними ознайомитися. Служіння, якщо воно відбудеться, буде проводити «пастор» з Кореї Лі Кі До.

Хочеться сподіватися на те, що Миколаївські правоохоронці перевірять діяльність корейських «цілителів» на відповідність українському законодавству.

***

В афіші так і написано ... Цитуємо (буква в букву): «Ми запрошуємо Вас на Слу ... Читати далі »
Просмотров: 2590 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.06.2013 Коментарі

14 червня 2013 року керуючий Львівською єпархією УПЦ КП митрополит Димитрій (Рудюк) відвідав місто Луцьк, де зустрівся з ініціативною групою луцької інтелегенції, яка виступає за проведення канонізації борця за Православну віру, мученика Данила Братковського, якого у 1702 р. стратила польська влада, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на Град Лева.

До Луцька владику Димитрія запросив керуючий Волинською єпархією УПЦ КП митрополит Михаїл (Зінкевич).

Владика Михаїл відзначив, незгасаючий протягом кількох років, інтерес до постаті Данила Братковського від вірних Київського Патріархату, інтелігенції, науковців, музеєзнавців і краєзнавців.

Митрополит Димитрій у своєму слові підкреслив деякі аспекти життя Данила Братковського, а також засвідчив намір щодо проголошення святим мучеником волинського страстотер ... Читати далі »
Просмотров: 2461 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^