Неділя, 17.01.2021, 10:15
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 16
Просмотров: 2900 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.06.2013 Коментарі

У неділю закінчився перший тиждень серії гей-тренінгів в Колумбії, яку провели в рамках нового проекту Адміністрації Обами і USAID, Агентство з міжнародного розвитку. 

Мета нового проекту - сформувати міжнародну армію навчених лобістів для продавлювання законів, що дають переваги сексменшинам в правах стосовно до традиційної більшості, в тому числі щодо легалізації одностатевих «шлюбів» і усиновлення одностатевими парами дітей.

За допомогою Фонду Levi Strauss і засобів мільйонера Тіма Джилла уряд США витрачає $ 11 млн для підготовки гомосексуальних активістів в інших країнах.

У відповідності з планами USAID, перший етап програми зосереджений на країнах, де як і раніше сильний релігійний - зокрема, католицький - вплив: Еквадорі, Гондурасі, Гватемалі та інши ... Читати далі »
Просмотров: 2387 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.06.2013 Коментарі

Для початку кілька новин різного ступеня свіжості.

Отже, по-перше, Джеремі Айронс був підданий критиці за свій запис у твіттері, в якому він негативно висловився про легалізацію інцесту.

По-друге, в Німеччині рідні брат і сестра, які протягом кількох років жили як сімейна пара і завели чотирьох дітей, мають намір звернутися до конституційного суду країни з вимогою узаконити їхні стосунки, повідомляє BBC News.

29-річний Патрік і 21-річна Сюзан вважають, що заборона на кровозмісні шлюби ущемляє їх право на сексуальну свободу.

По-третє, уряд Швейцарії - бундесрат - став ініціатором нового суспільного скандалу в країні. У новій редакції кримінального кодексу не міститься кримінального покарання за інцест, передає ТСН.

По-четверте, легалізувати інцест в Швеції пропонує, зокрема, депутат Риксдагу (швед ... Читати далі »
Просмотров: 2603 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^