Субота, 16.01.2021, 10:10
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 15
Святий великомученик Іоанн Новий, Сочавський, жив в XIV столітті в місті Трапезунді, займався торгівлею, був побожний, твердий у Православ'ї і милосердний до бідних.

Одного разу у торгівельних справах йому довелося пливти на кораблі. Капітан корабля був неправославним. Вступивши в суперечку про віру зі святим Іоанном, він був посоромлений, затаївши злобу на святого. Під час зупинки корабля в Белграді Босфорському капітан з'явився до градоначальника, вогнепоклонника по вірі, і повідомив, що на його кораблі є вчений муж, бажаючий теж стати вогнепоклонником...


Святитель Никифор < ... Читати далі »
Просмотров: 2510 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.06.2013 Коментарі

До такого рішення парламент Швеції зміг прийти лише після багаторічних суперечок. Після багаторічних суперечок шведський парламент ухвалив закон, який забороняє вступати в статевий зв'язок з тваринами.  

Жорстоке поводження з тваринами є в Швеції кримінальним злочином, проте до цих пір жоден із законів не забороняв займатися сексом з тваринами, повідомляє Ves.lv.
Союз ветеринарів Швеції привітав рішення парламенту - він вже тривалий час вимагав такої регуляції. - Ми вважаємо цей закон позитивним і важливим зміною, секс з тваринами - це неприйнятно, - сказав речник спілки Йохан Бек-Фрійс інформаційному агентству ТТ.

«NewsBalt» нітрохи не здивований, що для настільки «доленосного» рішення шведським депутатам знадобилося кілька років. Адже, якщо в країні вельми терпимо ставляться до однос ... Читати далі »
Просмотров: 2856 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.06.2013 Коментарі

Газета Morgunblaðið (12.06) наводить вислів мера столиці Ісланідії Йона Гнарра: «Ваша релігія небезпечніше гомосексуалізму. Гомосексуалісти - забавні, а ви і ваша церква - просто страшні», повідомляє Православний Оглядач з посиланням на ИноСМИ.ru.
Те ж видання публікує заяву молодіжного крила правлячої Прогресивної партії: «Ми хочемо, можемо і будемо йти в авангарді боротьби за права гомосексуалістів в усьому світі» (Morgunblaðið, 13.06). Газета Skånskan (Швеція, 13.06) відзначає, що тепер іноземцям, який дотримується нетрадиційної сексуальної орієнтації, стало небезпечно перебувати в Росії: «Мова може йти про затримання на 15 діб; термін невеликий, але в'язниці в Росії - не пікнік на природі».

Газета зазначає, що це може негативно позначитися на російській туристичній галузі. Видання Dagsavisen ( ... Читати далі »
Просмотров: 2524 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^