Неділя, 17.01.2021, 09:53
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 12
Папа Римський Франциск визнав існування так званого «гей-лобі» всередині Римської курії - одного з основних адміністративних органів Католицької Церкви, повідомляє Agence France-Presse з посиланням на інформоване джерело.

«У курії є і дійсно святі люди, і корумповані течії. Зокрема, розмови про гей-лобі виправдані. Воно існує. Але ми з цим розбираємося», - заявив предстоятель Католицької церкви на зустрічі з латиноамериканськими віруючими.

Таким чином понтифік побічно підтвердив матеріали, які з'являлися в італійській пресі про те, що високопоставлені гомосексуали з Ватикану стали жертвами шантажистів. Повідомлялося також, що багато єпископів своєю кар'єрою зобов'язані «романтичним» стосункам зі старшими товаришами.

Офіційні представники Ватикану відмовилися пі ... Читати далі »
Просмотров: 2571 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.06.2013 Коментарі

В Івано-Франківську 11 червня відбулася установча зустріч та 1-ий освітній семінар для референтів з питань екології єпархій та екзархатів УГКЦ. В першому блоці зустрічі д-р Володимир Шеремета, Керівник Бюро УГКЦ з питань екології, ознайомив присутніх з ключовими аспектами соціально-екологічного вчення Католицької Церкви та історією її діяльності для збереження створіння. Також презентовано основні напрямки діяльності Екобюро УГКЦ та сайт «Відповідальність за створіння».

В другому блоці семінару було представлено основні екологічні ініціативи, які проводяться в УГКЦ, зокрема такі, як Всеукраїнський конкурс «Відповідальність за створіння», відзначення Дня Бога Творця і «Часу створіння» та Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння».

Йшлося про оптимізацію співпраці та донесення правди про важливість відповідального ставлення до Богом створеного світу як можна більшій кількості людей.

У третій частині зустрічі, керівник ... Читати далі »
Просмотров: 2366 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^