Субота, 16.01.2021, 09:38
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 09
8 червня Доросла Недільна школа на чолі з о. Сергієм відвідала м. Переяслав-Хмельницький, а саме: Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, де можна віднайти своє коріння у землянці 11 століття, помилуватися не однією козацькою церквою (в багатьох із яких облаштовані музеї), потрапити у справжню козацьку фортецю та оцінити якість життя священика 19 століття, ремісника та пересічного селянина  за їх помешканням. Також група відвідала Музей прикладного мистецтва, Музей транспорту, Музей хліба та Музей М.М. Бернадоса, що знаходяться безпосередньо на території Музею архітектури та побуту, що в свою чергу розташований просто неба за 1 км від Переяслава. 
Також група відвідала саме місто, у т. ч. ряд його музеїв та культових споруд, серед яких Меморіальний музей Г.С. Сковороди та ... Читати далі »
Просмотров: 2500 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.06.2013 Коментарі

Понад 40 тисяч осіб взяли участь у Національному марші на захист життя в Дубліні 8 червня 2013 року, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на pro-life.by.
Марш продемонстрував, скільки людей виступає проти планів уряду легалізувати аборти.

Учасники маршу висловили заклопотаність утаєнням відомостей щодо законопроекту про легалізацію абортів.

«Присутність такої кількості людей свідчить про те, що Ірландія стурбована законопроектом про аборти, внесеним урядом, - повідомила Керолайн Сімонс, одна з організаторів маршу. - Прийшов час зупинити цей законопроект. Медична професія входить у радикальне протиріччя з вчиненням абортів. До того ж немає ніяких фактичних даних про те, що аборт може бути рішенням при загрозі самогубства. Довіра людей до політиків постраждає ще більше, якщо уряд ... Читати далі »
Просмотров: 2370 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^