Неділя, 17.01.2021, 11:12
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 07
За відновлення Халіфату і з гаслами: "З дозволу Аллаха ми віримо у велич Халіфату, навіть якщо весь світ буде проти нас", "КАПІТАЛІЗМ - гніт ІСЛАМ - справедливість" - 6 червня в Сімферополі пройшов мітинг незареєстрованої ісламської організації "Хізб ут-Тахрір". 
Поки у Верховній Раді народні "обранці" вкотре з'ясовували між собою стосунки за допомогою непарламентських методів, розмахуючи кулаками і обливаючись водою, а журналісти, слідуючи щорічній традиції, пікетували президентську резиденцію в Межигір'ї, 6 червня в Україні відбулася подія, яка наочно продемонструвало суспільству потенційну загрозу екстремістськи налаштованих ісламістів.

На мітингу в Сімферополі, організованому ісламською організацією "Ісламська партія визволення" ("Хізб-ут-Тахрір"), яка визнана в Росії і низці інших країн т ... Читати далі »
Просмотров: 2570 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2013 Коментарі

Асоціація «Духовне відродження» випустила спеціалізоване Євангеліє для російських мусульман. Видання російською мовою, що має на меті осягнути території Дагестану, Чечні, Татарстану та Північного Кавказу, має назву «Послання слави» (оригінал – «Послание славы»). Про це РІСУ повідомив Олексій Гордєєв.

«Ми раді повідомити про те, що молоді та прогресивні лідери видали Новий Заповіт «Послання слави», який поєднує у собі сучасну мову та свідоцтвами молодих людей з мусульманським минулим», – коментує рішення Сергій Рахуба, Президент Асоціації «Духовне відродження» (АДВ).

Окрім сучасного перекладу тексту Нового Заповіту, виконаного Міжнародним Біблійним товариством, книжкова новинка містить відібрані свідоцтва російських мусульман, які мешкають на території Північного Кавказу і які перейшли з ісламу до християнства. «Ми ві ... Читати далі »
Просмотров: 2499 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2013 Коментарі

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міськдержадміністрації через зсуви грунтів оголосила надзвичайну ситуацію регіонального рівня на території схилів Дніпра від Володимирської гірки до Ландшафтного парку на Печерську, в тому числі на території Києво-Печерської Лаври.

Як передає УНІАН-релігії, таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні комісії після заслуховування доповідей директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитра Новицького та голови Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Сергія Рюмшина.

За інформацією Новицького, на Дніпровських схилах на сьогоднішній день виявлено сім ділянок, де сталися значні зсуви грунту, ці процеси можуть продовжуватись, якщо не розпочати тер ... Читати далі »
Просмотров: 2403 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^