Вівторок, 26.01.2021, 22:30
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 04
Про це заявив Массімо Інтровіньє (Massimo Introvigne), координатор Моніторингового центру з релігійної свободи при Міністерстві закордонних справ Італії, під час свого виступу на нещодавній конференції ОБСЄ з проблематики толерантності.

"Ми також повідомили про 169 рішень, винесених судами країн Європи у 2012 році, які на наше переконання є небезпечними для свободи християн”, – передає СatholicСulture.org слова італійського чиновника.

"Найбільш небезпечними сферами є ті, які обмежують заперечення совісті християн, котрі не хочуть співпрацювати у питаннях абортів, продажу абортивних таблеток або шанувати одностатеві шлюби. Також є випадки обмеження свободи проповідувати в результаті неправильного використання законів проти так званої «мови ворожнечі». Крім цього, мають місце обмеження свободи релігійної освіти і права ... Читати далі »
Просмотров: 2470 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.06.2013 Коментарі

"Лісапєтний батальйон" полонив серця українців. Цьогорічними переможцями шоу "Україна має талант-5" став колектив запальних дівчат "Лісапєтний батальйон".

Гурт з села П'ятничани, що на Хмельниччині, складається з 12 жінок, віком від 25 до 64 років.

Учасниці колективу розповіли, що знайшли застосування виграним коштам ще до перемоги на проекті. stb.ua .

За словами учасниць "батальйону", 1 млн грн, які вони виграли у шоу, збираються витратити на будівництво храму у рідному селі. Більше того, дівчата обговорили це питання ще до участі в проекті "Питання будівництва храму у нас в селі П'ятничани (Хмельницька область) давно стоїть, вже і фундамент зробили, збирали-збирали кошти, а потім на проект вирушили - раптом пощастить", - поділилися дівчата.

Зараз "Лісапєтний батальйон" запрошують на різні заходи, і як ... Читати далі »
Просмотров: 2566 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.06.2013 Коментарі

Українським мусульманам відтепер стане значно легше знайти все необхідне для повсякденного життя. Проект, що нещодавно стартував, має намір охопити буквально кожне українське місто, в якому проживає мусульманська громада.

Про це повідомляє сайт Іслам в Україні.

IMUSLIM - це ісламський путівник в Україні, який представляє собою інформаційний каталог мечетей, молитовних кімнат, громад, місць громадського харчування, навчальних закладів, місць відпочинку, ісламських пам'яток і магазинів, де можна придбати релігійну літературу, одяг або продукти харчування, а також ісламську релігійну атрибутику.

За словами творців путівника, їх метою є об'єднання спільних зусиль, принесення користі мусульманській громаді, збір інформації про найбільш затребувані для мусульман місця в Україні.

Інтернет-ресурс надає інформацію, сортовану за 6 категоріями: мечеті, ресторани, магазини, школи, готелі, пам'ятки, а також по регіонах і містах. Інформація в путівник ... Читати далі »
Просмотров: 2424 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.06.2013 Коментарі

31 травня 2013 року в підмосковному військовому гарнізоні Ногінськ-9 відбулася урочиста церемонія закладки каменя в основу пам'ятника Жені Табакову, повідомляється на сайті Московської єпархії.

Захід пройшов у рамках спільної благодійної акції Першого каналу та Уряду Московської області. У церемонії взяв участь настоятель гарнізонного храму Олександра Невського м. Ногінськ-9 священик Димитрій Громов. Після закладки каменю відбувся чин його освячення.

Пам'ятник Євгену Табакову буде встановлений у дворі загальноосвітньої школи номер 83, де він навчався з 2007 року. Встановити його планується до 28 листопада - дати трагічної загибелі Жені. Автор скульптурної композиції Олександр Рожніков зобразив Женю, який захищає білу голубку від шуліки, який налітає на неї. Художник відмовився від гонорару за цю скульпту ... Читати далі »

Просмотров: 2482 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^