Неділя, 17.01.2021, 11:22
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Червень » 02
Просмотров: 2458 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.06.2013 Коментарі

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Дорогі браття і сестри!Одного разу, коли Ісус Христос проходив через Самарію, місцеві люди не прийняли Його. Тоді ученики Його, Яків та Іоан, обурені цим вчинком самарян, сказали: "Господи, хочеш, ми скажемо, щоб вогонь зійшов з неба і спалив їх, як і Ілля вчинив?” Але Він, обернувшись до них, заборонив їм і сказав: "Не знаєте, якого ви духу; бо Син Людський прийшов не губити душі людські, а спасати” (Лк.9,54-56).

Негостинність самарян викликала у душах апостолів гріховне почуття – гнів, який схилив їх до думки – знищити людей. У Святому Письмі багато говориться про шкідливість гніву. "Всякий, хто гнівається на брата свого даремно, підлягає суду”, – каже Господь (Мф. 5, 22). Не гнівайся на жодну людину, хоч як би вона тебе не образила, бо, за словом ап. Якова, "гнів людини не творить правди Божої” (Як. 1, 20). Те ж саме говор ... Читати далі »
Просмотров: 2589 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.06.2013 Коментарі

Во имя Отца и Сына и Святого Духа.


Когда Христос разговаривал с самарянкой, Его ученики дивились: как Он может говорить с чужим человеком? Но Бог есть Бог всех: всех сотворил Господь, всех объемлет Его любовь, ко всем пришел Христос, ради всех Он жил, ради всех Он умирал, для каждого Он пережил Богооставленность, и в таинственный, страшный ад каждого человека Он вошел. Ученики еще делили людей на своих и чужих; Христос всех объемлет одной любовью. И мы призваны, будучи Христовыми, так же и относиться ко всем, ради которых пришел Спаситель на землю, ради которых Отец отдал Своего Единородного Сына на смерть. 

Так ли мы относимся к людям? Не делим ли мы их на „своих” и на „чужих”, на друзей и на врагов? Мы призваны не к друзьям Божиим, а к „врагам” Божиим идти с благовестием о спасении, с благовестием о новой жизни, которая в Боге и которая им дается.

В конц ... Читати далі »
Просмотров: 2466 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.06.2013 Коментарі

Випускники Гімназії сербського міста Пірот вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускному вечорі, щоб віддати заощаджені гроші нужденним, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на srbija.ru.

У ході акції «Твої п'ять хвилин блиску - чиєсь ціле життя» школярі та викладачі зібрали 310 000 динарів (близько 30 тис. грн). Учора ці гроші були передані трьом сім'ям з тяжко хворими дітьми.

В урочистому залі Гімназії були передані гроші для 12-річного Предрага Потіча, що хворіє дитячим церебральним паралічем, 11-річного Матєї Лазаревича, який переніс сім операцій та п'ятирічного Чеди Тошича, також хворого на ДЦП, який після нещодавньої операції почав ходити.

Після урочистостей у Гімназії, випускники пройшли по центру міста у футболках з написом «Т ... Читати далі »
Просмотров: 2426 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.06.2013 Коментарі

1 червня у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Захисту від кого? Від маніяків, педофілів, від усиновлювачів, що перебувають в одностатевому шлюбі? .. Так, у тому числі й від них. Але не в першу чергу. Тому що сьогодні у дитини є ворог страшніший. Це ... його власна мати! Так-так. Як би це парадоксально звучало. І ми не помилимося, якщо назвемо це свято більш точно - «День захисту дітей від рідних матерів». 

Офіційні дані про те, скільки щорічно в Росії відбувається абортів, сильно різняться. Соціологи називають величини від півтора до трьох мільйонів. За неофіційною статистикою, в рік у нашій країні побивається вісім мільйонів немовлят в материнській утробі, а якщо врахувати використання контрацептивів абортивного дії, то цифри виходять в ... Читати далі »
Просмотров: 2557 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.06.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^