Середа, 06.07.2022, 10:15
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 30
Використовувати церковні дзвони як сигнал сирени, а священиків як експертів з цивільного захисту для залучення громади у протидії надзвичайним ситуаціям пропонують в Департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

«Ми хочемо повернутися до вирішення цього питання, бо на сьогодні технічні можливості міняються, але і фінансові можливості різні, відповідно, потрібно шукати нетрадиційні шляхи. Зокрема, і використати той момент, що маємо церкву в кожному селі, і хоча би раз на тиждень її навідує кожен мешканець», – повідомив заступник директора Департаменту Сергій Беляєв за підсумками проведення у Львові міжнародного семінару в рамках спільного проекту Європейської Економічної Комісії ООН, Програми охорони навколишнього середовища ООН та ОБСЄ «Зниження вразливості до екстремальних паводків та зміни клімату в басейні річки Дністер», інформують організатори семінару.

Згідно з дослідженням Екологічної мережі «Зой» (Женева), представл ... Читати далі »
Просмотров: 2638 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 30.05.2013 Коментарі

У Санкт-Петербурзі 29 травня 2013 року під головуванням Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви.

Синод прийняв рішення про утворення нових митрополій — Брянської, Карельської й Липецької, а також визначив голів цих митрополій і призначив правлячих архієреїв на новостворені кафедри у складі митрополій.

Єпископу Барнаульскому і Алтайському Максиму Синод доручив очолити новостворену Єлецьку єпархію в складі Липецької митрополії. Преосвященним Барнаульським і Алтайським Синод визначив бути єпископу Каменському і Алапаєвському Сергію із звільненням його від керівництва Каменською єпархією. Тимчасове керівництво Каменською єпархією доручено митрополиту Єкатеринбурзькому і Верхотурському Кирилу.

Вікарієм Пермської єпархії з титулом «Добрянський» призначено заштатного єпископа Никона (Миронова). Єпископом Аргентинським і Південноамериканським Синод постановив обрати архімандри ... Читати далі »
Просмотров: 2691 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 30.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^