Thursday, 19.05.2022, 23:34
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » May » 24
Дві людини, які влаштували різанину на південному сході британської столиці, зараз перебувають у лікарнях міста. Про це сьогодні повідомив старший суперінтендант поліції міста Саймон Летчфорд.

Він підтвердив інформацію, що з'явилася раніше, про те, що дві людини, які отримали поранення в результаті інциденту - і є нападники. Близько 14:20 за місцевим часом в районі Вулвіч на південному сході Лондона вони напали з ножами і мачете на британського військовослужбовця.

За попередньою інформацією, у свій вільний час він вийшов з території розташованої неподалік казарми у футболці із закликом допомогти ветеранам."Коли на місце події прибули поліцейські, вони виявили лежачу на землі людини, - повідомив Летчфорд. - Пізніше було встановлено, що він мертвий".

Майже відра ... Read more »
Просмотров: 2641 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.05.2013 Коментарі

24 травня 2013 року, в приміщенні інформаційно-аналітичного центру «Перевесло», відбулась прес-конференція з єпископом Кіровоградським і Голованівським УПЦ КП Марком, повідомляє Православний Оглядач з посиланням на прес-службу єпархії.

«Свято-Володимирський храм у смт Новоархангельськ вже протягом місяця стоїть пусткою. За своє бажання перебувати в Київському Патріархаті рейдерами від Московського Патріархату при підтримці місцевої влади вся громада разом із настоятелем позбавлена можливості молитися в своєму храмі, - йдеться у повідомленні. - Богослужіння у Вербну неділю, Світле Господнє Воскресіння та неділю жінок-мироносиць звершували під відкритим небом. Фіктивна громада УПЦ (МП) жодної релігійної діяльності не проводить».

На прес-конференції відзначають абсурдність ситуації, коли «вірні моляться під відкритим небом, а порожній храм охороняє міліція».

Представники єпархії Киїського патріархату пропонують вихід із ситуації. На їхню думку, це ... Read more »
Просмотров: 2601 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.05.2013 Коментарі

«Марш рівності», який планувала на суботу, 25 травня у Києві ЛГБТ-спільнота, спробують провести. Про це заявили Радіо Свобода в Оргкомітеті КиївПрайду-2013 (КиївПрайд – це різні правозахисні заходи, завершенням яких мав бути «Марш рівності» у столиці України). Таку заяву в Оргкомітеті зробили, коментуючи рішення Окружного адмінсуду столиці, що заборонив проведення всіх не пов'язаних з відзначенням Дня Києва акцій, в тому числі «Маршу рівності».

«Ми передбачували, що нам щось зроблять, щоб завадити вийти на вулицю 25 травня у Києві», – заявила Радіо Свобода Олена Семенова, координатор із роботи з пресою Оргкомітету КиївПрайду-2013, в рамках якого збиралися провести наступної суботи у столиці «Марш рівності».

Вона навела цей коментар після рішення Окружного адміністративного суду столиці, що заборонив проведення всіх н ... Read more »
Просмотров: 2632 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.05.2013 Коментарі

Щорічно 24 травня у багатьох слов’янських країнах (Білорусі, Болгарії, Македонії, Росії, Сербії, Чорногорії, Україні та в інших) урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності.

Святі рівноапостольні брати Кирило і Мефодій, православні ченці, в ІX столітті (орієнтовно — 862 рік) створили слов’янську абетку — на основі грецької мови, суттєво змінивши її, щоб передати слов’янську звукову систему. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця». Окрім неї, також була створена ще одна слов’янська абетка — глаголиця.

Одночасно вони почали перекладати з грецької на слов’янську Євангеліє і Псалтир. Кирило та Мефодій переклали зі старогрецької мови багато книг, що започаткувало слов’янську літературну мову і книжкову справу. В середньовічній Європі слов’янська мова стала третьою після грецької та латин ... Read more »
Просмотров: 2659 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^