Thursday, 19.05.2022, 21:48
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » May » 23
26 травня 2013 року відбудеться друга Всецерковна проща «Дорогою зцілення» до Унівської Свято-Успенської лаври за утвердження чесноти тверезості українського народу.

Таким чином Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, в рамках якої діє рух «За тверезість життя», збирає всіх небайдужих до подолання в Україні алкоголізму, наркоманії, залежності від азартних ігор. Захід є загальноукраїнським, адже, крім західного регіону України, уже зголосилися приїхати прочани з Києва та Сум.

Цього року прощу очолить владика Ігор (Возняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, - повідомили у Комісії душпастирства охорони здоров'я Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Примітно, що в Унівській лаврі спочивають останки митрополита Михайла (Левицького), який ще 1844 року видав звернення до священиків із детальною інструкцією про те, як засновувати товариства тверезості і вести книги тверезості.

Рух «За тверезість життя» почав відроджувати ... Read more »
Просмотров: 2585 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.05.2013 Коментарі

Митрополит Черкаський і Канівський Софроній (Дмитрук), ієрарх Української Православної Церкви (Московського Патріархату), закликає проводити богослужіння українською мовою. Деякі приходи Черкаської області відгукнулися на заклик владики, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням інтерв’ю владики для Gazeta.ua.

"Усіх священиків, які йдуть служити службу Божу в райцентри і села ми попереджаємо, щоб там вони не "штокали" й не "какали". Щоправда, вони й самі це розуміють", – пояснив журналісту митрополит.

"Старослов'янську тепер розуміє мало хто, – продовжує він. – Я розумію, бо свого часу викладав цей предмет. Але часто молюся українською мовою. Бо мені так легше й природніше. А решта? Хіба Ісус хотів, щоб людина прийшла в храм Божий і нічого не розуміла зі сказаного? А треба ж слухати й розуміти. Щоб Слово Боже дох ... Read more »
Просмотров: 2690 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.05.2013 Коментарі

З огляду на те, що у сьогоднішньому медіапросторі відчутний брак мультфільмів, корисних дітям, Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ спільно із відеопроектом «З любов’ю до дітей» та з анімаційною студією АРТ-Відео реалізує проект мультфільмів на релігійну тематику.

Презентація мультиплікаційних фільмів «Святі Таїнства» та «Духовне намисто – Страдч» відбудеться 28 травня 2013 року (початок об 11:00) в приміщенні «Культурно-освітній центр імені О. Довженка» (просп. Червоної Калини, 81, м. Львів). Вхід вільний.

Представники Комісії сподіваються, що поява нових українських релігійних стрічок стане альтернативою для більшості сучасних мультфільмів, які зображуються зло, насильство та агресію і провокують дитину повторювати це в реальному житті.

За словами організаторів, мультфільм пр ... Read more »
Просмотров: 2605 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^