Thursday, 19.05.2022, 23:27
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » May » 17
На севере Египта толпа разгромила магазины и аптеки, принадлежавшие коптам. Несколько сотрудников и местных жителей-христиан получили ранения, собственности причинен значительный ущерб, пишет The Christian Post.

Нападение совершено вооруженными бандитами в деревне Менбал, недалеко от Эль-Миньи. Копты не могли противостоять насилию, поскольку число нападавших значительно их превосходило.

Пострадавшие подали жалобу в полицейский участок Матай.

Просмотров: 2465 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.05.2013 Коментарі

За все заплачено? Вигук "Анаксіос!" тепер не є перешкодою для поставлення в священний чин у Московському патріархаті: цього разу голос народу проігнорував єпископ Бердянський і Приморський Єфрем.

відео за посиланням:
Просмотров: 2524 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.05.2013 Коментарі

Унікальна реліквія православного світу повернулася на Київщину до міста Вишгород. Ікону Божої Матері ще у ХІІ ст. князю Мстиславу подарував візантійський імператор, ідеться в сюжеті ТСН.

За переказами, цю Божу Матір написав євангеліст Лука на дошці від столу, за котрим сидів Ісус Христос. А реставрував свого часу, припускають, Андрій Рубльов. Оригінал знаходиться в Третьяковській галереї у Москві.

Реліквія настільки древня, що будь-яка спроба її перевезти може завершитися її втратою. Голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк кілька років добивався права зробити список з оригіналу. Літургію на честь повернення ікони відслужили напередодні. "По вірі завжди відбувається чудо. Якщо вірити, обов'язково відбудеться!", - наголосив у проповіді Митрополит Володимир.

Просмотров: 2585 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^