Середа, 06.07.2022, 12:08
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 16
Во Франции в свободной продаже находятся книги, оправдывающие убийства христиан во имя ислама. По информации портала L’Observatoire de l’islamisation, в книгах организации Институт арабского мира (Institut du Monde Arabe) содержатся ссылки на исламских ученых, оправдывающих убийства христианских монахов и принявших крещение мусульман, а также насилие против христианских женщин.

Обнаружение антихристианских текстов всколыхнуло среди французских христиан память об убийстве 7 монахов-траппистов в Тибирине во время Гражданской войны в Алжире в 1996 г. Считают, что за преступлением стоят боевики Вооруженной мусульманской группы.

Просмотров: 2617 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.05.2013 Коментарі

Храмовая гора в центре Иерусалима закрыта для посещений, сообщает в четверг радиостанция "Голос Израиля".

Полиция приняла решение закрыть Храмовую гору в связи со стычками между еврейским и арабским населением. Единственным исключением является Стена плача, доступ к которой открыт.

По версии полиции, конфликт начался после того, как при входе на Храмовую гору был задержан араб, отказавшийся предъявить документы. После этого верующие стали бросать из мечети пластиковые стулья в сторону группы евреев.

Полиция распространила предупреждение о том, что будет немедленно и жестко реагировать на любые нарушения общественного порядка в Старом городе.

Просмотров: 2669 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.05.2013 Коментарі

Угода про асоціацію з ЄС без ухвалення закону щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні не буде підписана.
Як повідомили УНІАН у прес-службі партії "УДАР Віталія Кличка", про це заявив голова Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, народний депутат від "УДАРу” Валерій Пацкан у коментарі журналістам. "Цей документ входить до пакету євроінтеграційних законопроектів. У ньому не прописано жодної норми, жодного посилання, які б вказували на те, що ми популяризуємо сексуальні меншини, що ми надаємо їм якийсь статус, що буде їм дозволяти узаконювати шлюби або щось подібне. Лише в Кодексі законів про працю буде чітко вказано не дискримінувати цю категорію населення”, - наголосив Пацкан. Депутат зазначив, що сьогодні цей законопроект знятий з розгляд ... Читати далі »
Просмотров: 2640 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.05.2013 Коментарі

«Цього року вже втретє УГКЦ долучається до проведення в Україні Тижня подружжя. Як відомо, Тиждень подружжя – це міжнародний рух, який спрямований на поширення в суспільстві сімейних цінностей. Святкування розпочалося із Дня матері і триватиме до 19 травня», - про це сказав о. Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини.

Комісія у справах родини УГКЦ розробила пропозиції щодо проведення Тижня родини в парафіях. Протягом цього часу рекомендується парафіяльним священикам та представникам прородинних організацій, а також сім’ям провести різні святкові заходи. Це, зокрема, Молебні до Пресвятої Богородиці, виголошення проповідей на родинну тематику, показ фільмів, тематичні лекції чи семінари, тобто провести такі заходи, які звертатимуть увагу вірних та громадськості на важливість подружжя і родини для Церкви і суспільства, на зміцненні традиційних сімейних цінностей.

Детальніше про пропозиції Комісії УГКЦ у справах родини щодо проведення Тижня п ... Читати далі »
Просмотров: 2646 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^