Середа, 06.07.2022, 11:52
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 12
Во имя Отца и Сына и Святого Духа.


Не раз мы в Евангелии читаем торжественное исповедание человека, который узнал во Христе своего Господа и Бога. Первый раз – в начале пути Господня. После Его крещения, когда Христос вступил на Свой крестный путь, Он встречает Нафанаила; Он свидетельствует перед другими, что это человек чистый, правого сердца: и Нафанаил Его спрашивает: откуда ты это знаешь? Спаситель ему отвечает таинственные слова: Прежде чем тебя позвал Филипп, Я тебя видел, когда ты был под смоковницей... И Нафанаил, поклоняясь Ему, говорит: Ты Сын Божий, Ты Царь Израилев!.. В житии святого апостола Нафанаила мы читаем, что в то время он предстоял перед Богом в молитве, и слова Христовы „Я видел тебя под смоковницей” вдруг как бы разорвали перед ним пелену, и он понял, что стоит перед Тем Богом, Кому он тогда возносил св ... Читати далі »
Просмотров: 2632 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.05.2013 Коментарі

Турецька поліція взяла під посилену охорону Вселенського Патріарха Варфоломія I після появи інформації про запланований замах на нього.

Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на прес-службу Патріарха.

В даний час затриманий один підозрюваний у підготовці замаху. Підставою для його затримання став отриманий прокуратурою анонімний лист, в якому викладався план вбивства.

Замах був запланований на 29 травня. У цей день виповниться 560 років з завоювання турками Константинополя. Поліція розшукує як мінімум двох можливих спільників затриманого.

Як зазначає Reuters, представники Патріарха заявили, що він не отримував погроз на свою адресу, а про можливий замах дізнався з преси.

Він не сприймає цю інформацію всерйоз, проте поліція з власної ініціативи взяла його під посилену охорону, пов ... Читати далі »
Просмотров: 2704 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.05.2013 Коментарі

Просмотров: 2637 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.05.2013 Коментарі

12 травня українці Парижа і околиць з’їхалися до королівського містечка Санліс, щоб відзначити пам’ять Анни Ярославни, доньки Ярослава Мудрого, королеви Франції, повідомляє прес-служба єпархії святого Володимира Великого в Парижі. У святкуваннях взяли участь близько 500 осіб.

Організаторами святкування стали Єпархія святого Володимира Великого в Парижі, Репрезентативний комітет української громади Франції, Комітет міст побратимів Санліс – Київ – Печерськ.

Святкування розпочалися покладанням квітів до пам’ятника Анни Ярославни та меморіальної дошки пам’яті жертв Голодомору. Тут відбулася Літургія за участі єпископа Паризької єпархії святого Володимира Великого Бориса (Ґудзяка) та єпископа Лондонської єпархії Пресвятої родини Гліба (Лончини), численного клиру. Також відбувся конкурс для дітей на кращу вишиванку і святк ... Читати далі »
Просмотров: 2732 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^