Середа, 06.07.2022, 12:05
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 09
У Києві презентовано "Книгу мертвих” з інформацією про загиблих в часи Другої світової війни у німецькому місті Брауншвайг. Презентація відбулася 8 травня під час прес-конференції в УНІАН.

Ініціатор проекту ”Книга мертвих” Ульріх Шаде розповів, що в книзі зібрана інформація про загиблих та похованих військових та остарбайтерів протягом 1939-1945 років у місті Брауншвайг (Нижня Саксонія, Німеччина ), серед яких згадується близько 1 тис. імен українців.

Шаде розповів, що ідея створення книги виникла у нього після того, як він побачив, що у місті Брауншвайг багато безіменних поховань, в той час як на інших кладовищах він бачив не лише впорядковані могили, а й місце, де були книги з іменами загиблих в часи війни, а також каплички, де можна було вшанувати їх пам`ять.

"Було дуже багато поховань людей, які зі своєю смертю забрали в могили і свої імена, тому для нас було дуже важливо, щоб ці імена знову ожили, з тим, щоб не допустити повторення жахіть ... Читати далі »
Просмотров: 2618 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.05.2013 Коментарі

Дорогі брати і сестри, шановні співвітчизники!

Христос Воскрес!


В ці дні ми відзначаємо 68-му річницю Перемоги над гітлерівським фашизмом – свято, сполучене зі скорботою.
Ми радіємо тому, що нацизм був переможений, а його злочини – зупинені, викриті й засуджені. Ми радіємо тому, що виросло вже кілька поколінь, які знають про жахи війни лише з історії та спогадів. Без цієї перемоги не було б і незалежної України, адже Гітлер та його поплічники від самих перших днів окупації нашої землі ясно дали зрозуміти, що вона, як і український народ, для них лише ресурси задля досягнення світового панування.

Разом з тим ми сумуємо, згадуючи мільйонні жертви, спричинені війною. М ... Читати далі »

Просмотров: 2557 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^