Thursday, 19.05.2022, 22:11
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » May » 08
Бюро Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ із питань екології закликає відмовитись від шкідливої практики – прикрашання гробів померлих пластиковими квітами та вінками, що зокрема набирає широкомасштабного виміру напередодні свята Воскресіння Христового, повідомляє сайт Бюро.

"Ця практика не тільки позбавлена смаку і логіки, але і є дуже шкідливою для природного довкілля, й небезпечною для здоров’я і життя людей, - йдеться у заяві Бюро. - Пластик заполонює кладовища. Здебільшого, щоб хоч якось дати собі раду, його спалюють, при чому в довкілля виділяються шкідливі сполуки, в тому числі й діоксини, які мають канцерогенну дію і, відповідно, спричиняються до розвитку онкологічних захворювань".

Бюро апелює до "здорового глузду і свідомості християнської відповідальності за себе, ближніх і все Боже створіння – ... Read more »
Просмотров: 2831 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 08.05.2013 Коментарі

6 травня у Софії Київській відбулося урочисте відкриття V Міжнародної Пасхальної Асамблеї «Господи, Господи силою Твоєю…».

Перед відкриттям Митрополит Київський і всієї України Володимир відправив молебень на початок доброї справи, після чого привітав організаторів та учасників з Великоднем та побажав допомоги Воскреслого Спасителя у всіх добрих починаннях.

Пасхальна Асамблея-2013 присвячена 1025-річчю Хрещення Русі та 100-річчю заснування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського та проходить під патронатом Української Православної Церкви, Міністерства культури України за сприяння посольств: Росії, Італії, Німеччини, Грузії, Швейцарії, Норвегії, Молдови, Представництва Росспівробітництва в Україні, Італійського інституту культури в Києві.

У заходах Асамблеї візьмуть участь провідні хорові колективи з України, Росії, Німеччини, Швейцарії, Норвегії, Молдови, Грузії. Серед них: Національна капела «Думка», чоловіча капела ім. ... Read more »
Просмотров: 2671 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.05.2013 Коментарі

Митрополит Черкаський і Канівський УПЦ (МП) Софроній закликав перекладати богослужіння в українських храмах на українську мову. Владика вважає, що зараз настав час для цього. Рідна мова допоможе парафіянам зрозуміти сенс богослужінь, тому що найчастіше люди не можуть осмислити всієї глибини богослужіння церковнослов'янською мовою.

Наразі церква (УПЦ МП) вимагає, щоб за зміну мови богослужіння висловилися як мінімум дві третини парафіян конкретного храму.

Митрополит також не заперечує можливості надання автокефалії Українській православній церкві, проте має деякі застереження: «Патріархи нам її згори не подарують... 20 років тому, коли Україна тільки піднялася, може, і треба було так зробити. А зараз церква стабілізувалася. Не всі архієреї приймуть автокефалію. Приймати якісь радикальні рішення - значить провокувати к ... Read more »
Просмотров: 2566 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.05.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^