Середа, 06.07.2022, 11:33
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 01
В бесплатных столовых, организованных Элладской Православной Церковью, ежедневно получают обед 1,5 млн нуждающихся жителей Греции, передает агентство «Ромфея».

К столовым с утра выстраиваются очереди. В храмах регулярнопроводится сбор средств на эти столовые, посильную помощь предоставляют монастыри.
Значительныйвклад принадлежит афонскому монастырю Ватопед, который ежемесячно передает Афинской Архиепископии на бесплатные столовые 50 тыс. евро. Всего к настоящему моменту Ватопед перечислил для этой цели 800 тыс. евро. Это при том, что большинство счетов монастыря остаются замороженными в связи с судебным делом относительно владельческого статуса озера Вистонида.

Просмотров: 2554 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 30.04.2013 Коментарі

Греческое агентство церковных новостей "Ромфея" со ссылкой на курдское агентство новостей Firat News сообщило, что армия Народной обороны Западного Курдистана установила похитителей сирийских митрополитов Павла Алеппского и Иоанна Григория. Это исламисты из Feteh El-Hesun, которая принадлежит к сирийской повстанческой "Освободительной армии".
Курды окружили место, где находятся похищенные. Они дали боевикам срок для того, чтобы отпустить митрополитов на свободу,после истечения которого предпримут операцию по их освобождению.

Просмотров: 2603 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 30.04.2013 Коментарі

1 травня в РІСУ стартував новий проект з моніторингу релігійної свободи в Україні задля захисту прав віруючих і релігійних організацій. Основне завдання проекту: збирати і поширювати інформацію про порушення, загрози для релігійної свободи, а також повідомляти про події або процеси, скеровані на її захист і утвердження.

Вся інформація за результатами виконання проекту буде збиратися на окремій сторінці на порталі РІСУ.

За результатами зовнішніх спостережень і висновками вітчизняних експертів, стан релігійної свободи в Україні за останні кілька років суттєво погіршився. На нещодавньому засіданні круглого столу, організованого Центром ім. О.Разумкова, відомий релігієзнавець та керівник Української асоціації релігійної свободи Віктор Єленський зафіксував зменшення рівня релігійної свободи в Україні.

Більшість громадян вважає, що в Україні існує повна релігійна свобода совісті — 65%, але у 2010 р. так вважали 76%. Він також зауважив, що індекс держ ... Читати далі »
Просмотров: 2601 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 30.04.2013 Коментарі

Як відомо, оргкомітет КиївПрайд заявив про бажання провести Марш рівності сексуальних меншин з вимогою забезпечити рівні права і можливості громадян України, котрі належать до ЛГБТ- спільноти (лесбіянки, геї, бісексуали, трансгендери). 

За словами Катеринчука, Україна європейська держава, і суспільство має поважати вибір людини. «Нам не притаманні азійським підходи до цього питання, українці європейська нація. Кожна людина заслуговує на повагу»,- зазначив депутат Катеринчук.

«Я звертаюся до маргінальних молодіжних рухів, зокрема, «Свободи» і комуністів з проханням не вчиняти провокацій і бійок. Адже це може нашкодити европейській інтеграції»,- наголосив Катеринчук.

Політик також закликав міліцію забезпечити порядок та провести роз’яснювальну роботу серед активістів молодіжних відгалужень політичних парт ... Читати далі »
Просмотров: 2577 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 30.04.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^