Вівторок, 18.01.2022, 20:10
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 24
Мечети на юге Стокгольма впервые в истории Швеции было дано разрешение на осуществление публичного призыва к намазу с минаретов, передаёт The local.

Полицейское управление Стокгольма сняло последние ограничения, препятствующие осуществлению публичного призыва к намазу в мечетях, ранее считавшегося нарушающим спокойствие местных граждан.

Теперь возгласы муэдзина будет разрешено осуществлять каждую пятницу по 3-5 минут в обеденное время, ок. 1 ч. пополудни. Местные городские советы уже также дали одобрение на данное нововведение.

«Я очень счастлив, - заявил Исмаил Окур, председатель турецкой Исламской ассоциации Боткирки. - Это означает очень много для нашей ассоциации, нашей религии и верующих», передаёт Sveriges Radio. Также Окур добавил, что, несмотря на длительный процесс рассмотрения этого вопроса властями, ... Читати далі »
Просмотров: 2578 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 24.04.2013 Коментарі

Свято-Володимирівський храм у Новоархангельську, поблизу якого 23 квітня відбулися заворушення, опечатали і не пустили туди ні настоятеля, ні вірян. Нині церква перебуває під наглядом Державної служби охорони.

Про це повідомляє інтернет-видання «Гречка».

Заступник голови Новоархангельської ОДА Віктор Рєзнік повідомив, що 24 квітня у голови Кіровоградської ОДА Андрія Ніколаєнка зустрінуться владика Іосаф (УПЦ Московського Патріархату) і владика Марк (УПЦ Київського Патріархату) та вирішуватимуть наявну проблему.

Народний депутат Святослав Ханенко, який перебував під час конфлікту поблизу церкви, пообіцяв парафіянам, що зустрінеться з міністром і головою Верховної Ради і, очевидно, ініціюватиме створення спеціальної слідчої комісії з приводу вчорашніх подій біля храму.

Натомість віряни обіцяють, якщо їм н ... Читати далі »
Просмотров: 2588 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.04.2013 Коментарі

Ввечері 23 квітня 2013 року учасниці групи FEMEN увірвались на лекцію примаса Католицької Церкви Бельгії архиєпископа Андре-Жозефа Леонарда, яка відбувалась в приміщенні вільного університету Брюсселя та мала назву: «Богохульство: образа чи свобода висловлення думки». Напівоголені дівчата викрикували антихристиянські гасла та облили архиєпископа водою.

Під час нападу архиєпископ продовжував сидіти на своєму місці і молитись. Дівчат швидко вивели з аудиторії, а архиєпископ Андре-Йозеф Леонардо підняв з землі пляшку з під води у вигляді фігурки Діви Марії, поцілував та покинув залу.

Свої дії FEMEN пояснюють тим, що Католицька Церква виступає проти одностатевих стосунків.

Останнім часом головним об’єктом нападок FEMEN є саме Католицька Церква. Учасниці групи неодн ... Читати далі »
Просмотров: 2485 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.04.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^