Понеділок, 01.03.2021, 23:33
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 23
43-річний Роберт Хайе був усунений від викладання в Deptford Green School після того, як назвав гріхом гомосексуальні відносини, відповідаючи на запитання своїх 11-річних учнів.

Після цього викладацьке агентство без пояснення причин наклало на Хайе заборону на ведення викладацької діяльності в будь-якій школі. Цю заборону згодом підтримав міністр освіти Майкл Гов.

У суді Хайе звинувачували у нетерпимості через його негативне ставлення до одностатевих сексуальних стосунків.

Це вже не перший випадок дискримінації християн у Великобританії.

Просмотров: 2512 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.04.2013 Коментарі

Якщо версія вчених про «старіння» віку церкви Святого Духа в Рогатині підтвердиться, це буде сенсація, сказав у п’ятницю Радіо Свобода начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної держадміністрації Володимир Федорак. 

За його словами, «думка кількох істориків і реставраторів є дуже чіткою, що це перша чверть 16-го століття, тобто церкві близько 500 років».

Експерти зі Львова, які займалися реставрацією храму, при дослідженні структури деревини зробили біохімічний аналіз і встановили, що дерева, з яких побудована церква, були зрубані у 1502–1503 роках.

Наразі в історичних довідках, інформаційних буклетах ця церква, одна з претендентів на включення до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, датується 1598 роком.

Для підтвердження нової гіпотези необхідні виснов ... Читати далі »
Просмотров: 2556 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.04.2013 Коментарі

Представники понад 30 країн зібралися на Київському міжконфесійному форумі, що вже втретє відбувається в українській столиці. В події, яку часто називають релігійним «Давосом», взяли участь представники найбільших конфесій християнства, юдаїзму, ісламу і буддизму, а також вчені та політики. Цьогорічній форум присвячений значенню релігії в політиці, сучасній державі і владі.

Серед гостей форуму Патріарх Єрусалима Феофіл III, Президент Міжнародної ради християн і євреїв др. Дебора Вайсман, Президент Міжнародного ісламського форуму для діалогу проф. Хамід Ахмед Аль-Рифа, Голова Всесвітньої ради сикхів др. Сатпал Сінгх, Міністр у справах релігії і національних меншин Угорщини Дьорка Хольвені, Член Національної Асамблеї Тунісу, віце-президент комітету з прав людини та зовнішніх відносин Фатма Гарбі, Голова Ради улемів Російської ... Читати далі »
Просмотров: 2829 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.04.2013 Коментарі

Гимны и христианские песнопения запрещены в англиканской средней школе в Слау, где из более 1000 учащихся - 75% исповедуют ислам, пишет Dailymail. Кроме того, в интересах исламского большинства были введены раздельные молельные комнаты для мальчиков и девочек.

Ежедневные общие молитвенные собрания в школе основываются не только на Библии, но имеют ссылки и на тексты других религий. Все мясные блюда, подаваемые в школьной столовой, исключительно халяльные.

Директор школы Пол Макатир заявил, что такой подход обусловлен «уважительным отношением к тому факту, что в школе обучается много представителей разных религий», однако добавил, что «христианским ценностям здесь всё же отдают большее предпочтение, чем в не-англиканских школах».

По словам Макатира, Англиканская Церковь позиционирует себя как… «религия для всех ... Читати далі »
Просмотров: 2425 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 23.04.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^