Вівторок, 18.01.2022, 21:31
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 21
Во имя Отца и Сына и Святого Духа. 

Мы вспоминаем сегодня святую Марию Египетскую; и от нее мы можем научиться многому, что нам нужно. Она была всем известной грешницей, предметом искушения и соблазна для всех. Как она стала грешницей – мы не знаем: качествовало ли зло в ней самой? была ли она соблазнена, подверглась ли насилию? Как она стала блудницей, мы никогда не узнаем. Но одно мы знаем достоверно: как-то она пришла в храм Матери Божией, Которая – образ совершенной цельности, целомудрия, и вдруг почувствовала, что не может войти в него. Не стоит представлять, будто чудесная сила не давала ей переступить порог; сила эта была, вероятно, – наверное! – в ней самой. Она почувствовала, что эта область слишком свята, чтобы она посмела войти в Ее присутствие, стоять внутри храма. 

Но этого было достаточно, чтобы она осознала, что все ее прошлое темно, и что выйти из ... Читати далі »
Просмотров: 2590 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.04.2013 Коментарі

21 квітнтя 2013 року, у п’яту неділю Великого посту, в місті Радивилові вперше відбувся вечір духовної музики, що мав назву «Дзвони душі людської». Ця подія відбувалася у районному будинку культури.

У святі взяли участь багато співучих колективів Радивилівського району, які своїм красивим виконанням постових піснеспівів несли глядачу новий погляд на духовне життя, на сприйняття віри, виховання в любові до Бога і до ближнього. Приємно й те, що спільні зусилля Культури району і Православної церкви внесли і свої корективи у світогляд жителів нашого мальовничого куточка Рівненщини. Все, що відбувається, діється з благословення Всевишнього, і це добре, коли ми відчуваємо на собі промисел Божий, бо все наше життя сповнене різних проблем і суєт сьогодення.

Кожна духовна пісня – це величний скарб нашого християнського життя. ... Читати далі »
Просмотров: 2569 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.04.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^