Понеділок, 01.03.2021, 23:40
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 11
В УПЦ КП заявили, що усі звернення від представників УАПЦ щодо прийняття їх до складу Київського Патріархату, які надійшли на адресу Патріарха і Священного Синоду, будуть розглянуті на черговому засіданні Священного Синоду, що відбудеться у травні цього року, після Великодня.

В УПЦ КП повідомили, що рішення парафій і духовенства УАПЦ про прийняття їх до складу УПЦ Київського Патріархату, які надходять на адресу відповідних єпархіальних архієреїв УПЦ КП, розглядаються ними безпосередньо та за ними приймається належне рішення.

Просмотров: 2533 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.04.2013 Коментарі

Депутати Партії регіонів зареєстрували проект постанови про скасування заяви президії Верховної Ради від 15 червня 1992 щодо Собору Української Православної Церкви у Харкові.

Текст проекту постанови внесли Ганна Герман та Юрій Мірошниченко, повідомляє Седмиця. RU. У минулому скликанні парламенту з аналогічною ініціативою про скасування заяви президії Верховної Ради про визнання незаконним Архиєрейського Собору, який проходив у 1992 році, виступав народний депутат від Партії регіонів Іван Вернидубов.

У пояснювальній записці до проекту постанови, внесеного І.Вернидубовим, зазначалося, що під час Харківського собору першоєрархом УПЦ був обраний митрополит Володимир (Сабодан) замість митрополита Філарета (Денисенка). Митрополит Філарет звернувся з проханням до уряду України визнати незаконним проведення Харківського собору.

"Президія Верховної Ради України рішенням від 15 червня 1992 року прийняла антиконституційну заяву про "незаконність" Харківсь ... Читати далі »
Просмотров: 2433 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.04.2013 Коментарі

Депутати Волинської облради хочуть, щоби вивчення предметів духовно-морального спрямування у школах їхнього регіону стало пріоритетним. 10 квітня вони ухвалили звернення до керівництва держави та батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів з цього приводу та прийняли відповідні рішення.

Проект документів розробив заступник голови постійної комісії з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, ЗМІ, голова голова інформаційно-видавничого центру Волинської єпархії УПЦ КП протоєрей Віталій Собко.

«Предмети духовно-морального спрямування в загальноосвітніх навчальних закладах (ЗНЗ) віднесено до варіативної складової. Це означає, що учні опановують, наприклад, «Основи християнської етики» лише тоді, коли позитивний вибір роблять управління, відділи освіти і науки місцевої влади, керівництво ЗНЗ за наполяга ... Читати далі »
Просмотров: 2538 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.04.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^