Вівторок, 02.03.2021, 00:06
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 10
Французький сенат схвалив норму про легалізацію в країні одностатевих шлюбів. Про це з посиланням на агентство Франс Прес передає УНІАН.

За першу, ключову статтю законопроекту про одностатеві шлюби проголосували 179 сенаторів, проти - 157. Норма була прийнята в першому читанні, без внесення поправок. Згідно французького порядку, після першого читання в сенаті законопроект вважається прийнятим, якщо у членів палати до нього немає претензій. Якщо ж сенатори з чимось не погоджуються, законопроект разом з їх поправками надходить на узгодження в нижню палату. У четвер або п'ятницю французькі сенатори розглянуть текст законопроекту в цілому.

Очікується, що закон, який дозволить одностатевим парам реєструвати шлюби і усиновляти дітей, набуде чинності на початку літа цього року після того, як буде підписаний президентом Фран ... Читати далі »
Просмотров: 2447 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.04.2013 Коментарі

Народні депутати України від ВО «Свобода» Олександр Сич, Руслан Марцінків та Руслан Зелик зареєстрували у Верховній Раді України законопроект, який передбачає законодавчу заборону штучного переривання вагітності (абортів). Про це повідомляє сайт об’єднання.

Як зазначають автори законопроекту, рівень абортів в Україні є найбільш високим серед країн ЄС і становить 21,1 на 1000 жінок фертильного віку, 45,8 – на 100 вагітностей, 84 – на 100 пологів. Проте, найбільшу стурбованість викликають наслідки абортів: високий відсоток захворюваності, що часто закінчується безпліддям, смертністю, а також численними морально-правовими проблемами.

"Українське законодавство не забороняє проведення абортів за терміну вагітності від 12 до 22 тижнів. Але законодавча норма не враховує того факту, що за результатами низки наукових медичних ... Читати далі »
Просмотров: 2487 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.04.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^