Вівторок, 27.10.2020, 09:49
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Березень » 15
Глава УГКЦ Святослав (Шевчук) висловив надію, що новообраний Папа Франциск підтримає прагнення УГКЦ отримати патріарший статус.

«Папа знає про те, що наша Церква змагається за визнання за нею патріаршої гідності, - сказав Глава УГКЦ під час прес-конференції в Римі 14 березня, повідомляє з Риму кореспондентка РІСУ Оксана Шкодзінська. - Ми не раз із ним говорили про те, що це не є питання зовнішньої прикраси, це питання визнання дійсності, якою живе наша Церква. І таким чином кожен крок щодо подальшого розвитку – це крок до Патріархату, і очевидно, що ми будемо в той чи інший спосіб про це говорити за різних обставин. Але ми залишаємо повну свободу Святішому Отцеві цей факт оприлюднити. І я думаю, що це все ж таки станеться».

Патріарх Святослав також повідомив, що у своєму сьогоднішньому листі-привітанні він запросив С ... Читати далі »
Просмотров: 2464 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.03.2013 Коментарі

«В Українській Православній Церкві Київського Патріархату вітають зусилля Української Православної Церкви Канади, спрямовані на користь українського православ’я, подолання його розділення та штучної ізоляції» – повідомив речник Київської Патріархії, секретар Священного Синоду архиєпископ Євстратій, коментуючи інформацію про підсумки візиту делегації УПЦ Канади до Константинополя 7-10 лютого 2013 р.

У підсумках візиту УПЦ Канади до Константинополя йдеться про те, що делегація УПЦ Канади роз'яснила Варфоломію I свою позицію, яка полягає в тому, що православні християни України повинні мати власну автокефальну Церкву в спілкуванні з усіма православними світу. В УПЦ Канади схвалили старання Константинополя в 2008 році виправити цю болючу проблему через спробу надання автономії православній Церкві в Україні. І хоча тоді ці спроб ... Читати далі »
Просмотров: 2360 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.03.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^