Вівторок, 27.10.2020, 10:17
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Березень » 14
Депутати Європарламенту на засіданні в Страсбурзі більшістю голосів відхилили резолюцію, що закликає заборонити порнографію в європейському сегменті Інтернету.

Як повідомляє представник Європарламенту, резолюція відкинута більшістю голосів - 368 проти 158. За його словами, документ пропонував також ввести контроль та регулювання публікацій в європейських ЗМІ щодо фотографій голих представниць жіночої статі, щоб уникнути «використання жінок в комерційних цілях».

Проект резолюції викликав масове невдоволення серед європейців, які в буквальному сенсі завалили листами електронні скриньки Європарламенту.

Просмотров: 2426 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.03.2013 Коментарі

Релігійна спільнота України вкотре заперечує проти того, що "під виглядом боротьби за права людини й демократію пропагується терпиме й навіть схвальне ставлення до самого явища одностатевих сексуальних відносин”.

Так відреагували єрархи Церков та українські віруючи на урядовий законопроект № 2342, зареєстрований у парламенті 19 лютого 2013 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Зокрема, Кабмін Миколи Азарова пропонує доповнити статтю 2-1 Кодексу законів про працю України положенням про забезпечення державою рівних трудових прав усіх громадян, в тому числі незалежно від їх сексуальної орієнтації. Такий термін вперше може бути впроваджений у законодавстві України.

Доповнення до статті 60 Цивільного процесуального кодексу України запроваджують принцип винуватості відповідача в частині фактів можливої дискр ... Читати далі »
Просмотров: 2421 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.03.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^