Вівторок, 27.10.2020, 11:06
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2013 » Березень » 05
5 березня 2013 року, в залі засідань Київської православної богословської академії відбулося перше засідання Інституту церковної історії, нещодавно створеного згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату, повідомляє сайт Град Лева.

Засідання Інституту відкрив його голова, доктор церковно-історичних наук, митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП Димитрій (Рудюк).

Владика пояснив причини створення Інститут церковної історії: «Саме ця установа, в майбутньому через свій науково-просвітницький доробок покликана реанімувати і відтворити українську православну церковно-історичну школу, витоки якої потрібно шукати в старій Київській Духовній Академії. Адже традиція цієї школи ще навіть у ХХ ст. продовжувалась дослідженнями професо ... Читати далі »
Просмотров: 2560 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.03.2013 Коментарі

Менше місяця назад, в Україні сталася непересічна подія – Урядом М. Азарова 19 лютого 2013 року було подано до Верховної Ради України черговий гомосексуальний законопроект 2342, який тепер «без масок». 

Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?

По-перше:
Вперше в Україні на законодавчому рівні вводиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього, уряд і парламент, і всіх охочих вже не можна буде спинити від подібних і гірших ініціатив, а також надання додаткових прав представникам сексменшин (до-прикладу: усиновлювати дітей) та повного зеленого світла для гомосексуалістів, лесбіянок та інших видів нетрадиційних форм, що не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.

По-друге:
В ... Читати далі »
Просмотров: 2310 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.03.2013 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^