Saturday, 21.05.2022, 10:27
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » December » 16
16 грудня в нашому храмі під керівництвом регентів свящ. Петра Бойка та Надії Купчинської відбувся концерт хору студентів Київської Православної Богословської Академії, присвячений 20-літтю відродження Київських духовних шкіл.
До програми увійшли твори таких відомих композиторів, як П. Чайковський «Свят Господь Бог наш» (соліст – Юрій Мигаль), М. Кедров «Отче наш», Й. Кишакевич «Хвали душе моя Господа», М. Речкунов «Єдинородний Сину», Херувимська пісня (грузинського розспіву), М. Озеров «Від юності моєї», П. Динєв «Достойно є», М. Леонтович «Бог Господь», А. Ведель «Нехай сповняться уста наші» (солісти – Юрій Юфимчук-Заворотний, Юрій Мигаль, Альмес Михайло), П. Чайковський «Святий Боже», І. Небесний «Апостоли» (соліст – Тарас Юречко), М. Леонтович «Ой зійшла зоря» (соліст – диякон Степан Возняк), М. Леонтович «У царстві Твоїм» (солі ... Read more »
Просмотров: 2544 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 16.12.2012 Коментарі

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

Дорогі браття і сестри!Одного разу до Ісуса Христа підійшов один з юдейських начальників і запитав, що йому робити, щоб успадкувати вічне життя. Господь сказав йому: "Заповіді знаєш: не перелюбствуй, не вбивай, не кради, не лжесвідчи, шануй батька твого і матір твою”. Він відповів, що все це зберігає і виконує з юності своєї. Почувши це, Ісус Христос сказав йому: ”Ще одного не вистачає тобі – все, що маєш, продай і роздай убогим і матимеш скарб на небесах, і йди слідом за Мною”. Але той, почувши це, засмутився, бо був дуже багатий. Ісус Христос, побачивши, що він засмутився, сказав: "Як тяжко тим, що мають багатство, увійти в Царство Боже! Бо легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти до Царства Божого!” Ті, що чули це, сказали: "То хто ж може спастися? Господь відповів: "Неможливе для людей – можливе для Бога” ( ... Read more »
Просмотров: 2659 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.12.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^