Saturday, 21.05.2022, 09:41
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » December » 13
Палата депутатов Уругвая одобрила 12 декабря новый законопроект «о равных браках». 81 депутат нижней палаты из 87 высказался в поддержку однополых «браков», сообщает портал Periodista Digital.

Законопроект поддержала левая политическая коалиция Широкий фронт и некоторые депутаты оппозиции. 6 парламентариев, проголосовавших против, принадлежат к Национальной партии.

Католическая Церковь страны осудила новый закон.

Одним из самых противоречивых пунктов нового законопроекта стала ст. 14, согласно которой дети, усыновленные гомосексуальными парами, не могут знать имена своих биологических родителей. Депутаты согласились, что если ребенок был зачат естественным путем, он имеет право знать своего биологического отца, но это запрещено, если оплодотворение происходило методом «in vitro».

Ранее, 28 ноября, проект ... Read more »
Просмотров: 2610 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.12.2012 Коментарі

 На самому початку свого служіння Христос проходив повз двох братів-рибалок, що закидали сіті у Галілейське озеро. Він сказав їм самі прості слова: «Ідіть за мною, і Я зроблю вас ловцями людей». Вони так і зробили, залишивши відразу все своє колишнє життя. Це були Симон (Петро) і Андрій.
Брати були родом із села Віфсаїди. Євангелист Іоан оповідає, що ще раніше Андрій був учнем Іоанна Хрестителя, і чув, як той називав Ісуса «Агнцем Божим». Адже це і було найголовнішим у Його земному служінні: не проповідь, не дива, а жертва, яку Він мав принести на хресті, ставши Агнцем заради порятунку всього людства. Андрій повірив у це відразу, і тому ми називаємо його сьогодні Первозванним - з апостолів він був покликаний першим. Саме він вказав Христу на хлопчика з п'ятьма хлібами і двома рибками, які потім були чудесним чином помножені ... Read more »
Просмотров: 2611 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.12.2012 Коментарі

Міцна є апостольського лову сіть, чудовна Андрієва пам'ять і його спомин про сіть, яку вжив і при ловитві, і в привабленні народів до Христової віри. Невід-бо, що його вживали оті безсмертні ловці, жодного часу не може бути покритий забуттям. Не старіють од часу приладдя такої ловитви, бо не людською вправністю, але Божою благодаттю учинені вони. Хоча рибалки самі від нас одійшли, одначе жодним часом знаряддя, якого вони заживали, або ж невід, яким цілий світ обняли, не постаріло, бо коли сіті вкидають і витягають — невидимі їхні сіті, одначе наповненими бачаться. Не палицю віднайшли ту, що її час тлить, ані нитки лляні у воду спускали, які в старості згнивають, не вудку зробили, яку іржа з'їдає, і не приманку на вудку поклали, щоб нею рибу ловити. Не на камені сиділи, об який води розбиваються, не в лодії їхали, яку розбиває хвил ... Read more »
Просмотров: 2625 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 12.12.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^