Saturday, 21.05.2022, 10:37
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » December » 11
Грецькі агентства церковних новин "Ромфея" і "Амен" з посиланням на турецьку газету "STAR" повідомили, що муніципальна рада Стамбула дала дозвіл на будівництво православного храму в ім'я св. Стефана в районі Йешількой.

Це перший дозвіл на спорудження нової церкви, даний турецькою владою з часу проголошення в 1923 р. Турецької Республіки, пише УНІАН-релігії.

Прохання на будівництво храму подали православні араби, що проживають в Стамбулі.

Просмотров: 2535 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.12.2012 Коментарі

Релігійно-інформаційна Служба України (РІСУ) видала книгу «Церква і медіа: сім кроків до порозуміння», яка буде корисною для церковних прес-служб та журналістів, що пишуть про релігію. Це практичний посібник з основ комунікацій та зв’язків з громадськістю.

У семи розділах автори аналізують образ Церкви в медіа, розповідають про особливості роботи церковних прес-служб та про співпрацю з журналістами, а також дають відповіді на те, як прес-службам реагувати на кризи.

"Це перша в Україні книжка, автори та упорядники якої поставили за мету систематизувати й донести до українського читача те, що напрацьовано на тему "Церква і зв’язки з громадськістю”. Вона цінна тим, що створена п ... Read more »
Просмотров: 2735 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.12.2012 Коментарі

У маленькій, але затишній майстерні — робота аж кипить. Художники Олена та Богдан Поліщуки, а також Юлія Поліщук та Олег Татарінов завершують незвичайний різдвяний вертеп, що стане окрасою ІІІ Благодійного ярмарку «Від Миколая до Різдва», інформує УНІАН-релігії.

Уже повністю готовий величезний зоряний дах конструкції. Він складається з двох частин. Майстри запевняють: монтуватися буде легко. Також дружня команда художників обіцяє подбати про захисну покрівлю для вертепу, аби сніг та негода не зіпсували грандіозної будівлі.

Стіни вертепу — з тематичними розписами. Малюнки наносяться поступово, акриловими фарбами. А наприкінці — готові полотна покриваються лаком. Знову ж таки — для того, щоб захистити від проникнення вологи.
Головні дійові особи імпровізованої сцени народження Христа — ще у про ... Read more »
Просмотров: 2690 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.12.2012 Коментарі

Во Флориде в начальной школе Коттондейла на Рождество всегда ставили вертеп – изображение сцены Рождества Христова, с Марией, Иосифом и младенцем Иисусом. Однако в этом году вместо вертепа – Санта-Клаус и снеговик.

Директор школы Бренда Джонс сказала, что такова инициатива Департамента образования, ссылающегося на отделение церкви от государства.

В окружном школьном управлении отказались от комментариев, однако бывший член этого управления Бетти Дюфи сказала, что едва ли школа могла тут что-нибудь поделать: «Им угрожают подать в суд на школьное управление, а это грозит очень большими расходами и почти неизбежным проигрышем дела».

Идеология мультикультурности и воинствующего секуляризма, чрезвычайно влиятельная на Западе, стремится полностью подчинить себе общественную жизнь. Одно из препятствий на ее пути – христианские праздники, особенно самый главный (для западного христианства) и самый любимый из них – Рождество. Поэтому на Западе уже котор ... Read more »
Просмотров: 2703 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.12.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^