Saturday, 21.05.2022, 11:07
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » December » 10
В американських школах усюди учням та вчителям забороняють згадувати Бога. Директори змушено йти на такі заходи, побоюючись позовів з боку батьків, адже, згідно законодавства США, державним школам заборонено вирізняти одну релігію перед іншою. Протягом останнього року адміністрації багатьох шкіл змушені були ввести заборону на згадування «Всевишнього», «Бога» та інших релігійних термінів. Ці слова не можна використовувати як учителям, так і учням. Більше того, педагоги змушено переглядати навчальну програму й виключати з текстів різних добутків уривки релігійного характеру.

Так у Північній Кароліні, директор школи змусив 6-літню ученицю виключити згадування Бога з поеми, яку вона написала й збиралася прочитати на святі в День ветеранів. Батьки інших учнів звернули увагу на рядок: «Він молився Богу про світ, він молив Бога да ... Read more »
Просмотров: 2541 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.12.2012 Коментарі

Київська міськдержадміністрація не дозволить будівництва храму на рештках фундаменту Десятинної церкви.

Про це заявив голова КМДА Олександр Попов.

"Ми не погодимо жодного документа, який би дозволив будівництво на фундаменті Десятинної церкви", - наголосив голова КМДА.

За його словами, будь-які роботи на місці Десятинної церкви можуть здійснюватися лише для музеєфікації та консервації археологічних знахідок.

"Рештки фундаменту Десятинної церкви – це пам’ятка археології національного значення і світового масштабу, знакове місце для киян та привабливий туристичний об’єкт. Зважаючи на це, ми просто зобов’язані зберегти фундамент першої кам’яної церкви Київської Русі у тому вигляді, який маємо сьогодні", - зазначив Попов.

Просмотров: 2566 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.12.2012 Коментарі

Протестанты двух церквей в Западной Яве отправили 6.000 открыток президенту Индонезии Сусило Бамбангу Юдойоно, призывая прекратить дискриминацию христиан, сообщает Ucanews.

Открытки были переданы 9 декабря в Государственный секретариат после проведения службы перед президентским дворцом в Джакарте.

Эти две христианские общины вынуждены праздновать Рождество Христово вне стен своих молитвенных домов, поскольку, из-за якобы имевших место нарушений в разрешении на строительство, им было запрещено использовать свои церкви.

Несмотря на постановление Верховного суда разрешить использование одного из зданий, местный мэр продолжает запрещать доступ к нему на фоне широкой оппозиции мусульман в этом районе.

Просмотров: 2319 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 09.12.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^