Понеділок, 25.10.2021, 21:08
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » Грудень » 04
Є свята, сила яких полягає в події, що згадується; важливим, визначальним в них, вирішальним для долі людської є те, що відбулося; таким є свято Різдва Христового або свято Воскресіння; вирішальне значення має те, що дійсно в той день Бог став людиною і народився на землі , що саме в той день воскрес Господь, який помер хресною смертю заради нашого спасіння. І є свята, так само як і ікони, які розповідають нам про якусь внутрішню подію, навіть якщо їх історичні обставини не чітко ясні. Таким є свято Введення в храм Пресвятої Богородиці. Щоб історично в стародавньому Єрусалимі справді сталася та подія, яка описується в богослужбовій пісні, – навряд чи можливо, але вона повідомляє нам щось значніше, важливіше про Божу Матір, аніж фізична Її вступ у Святеє Святих, який був заборонений і для Первосвященика. Це день, коли Пресвята Діва, Яка досягла тієї ранньої зрілості, яка робить дитину здатною особисто переживати, особисто сприймати і відгукуватися на таємничий дотик ... Читати далі »
Просмотров: 2620 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.12.2012 Коментарі

В iм'я Отця, i Сина, i Святого Духа!

Дорогi браття i сестри!


В день свята Введення до храму Пресвятої Дiви Марiї ми зiбралися, щоб у молитвi висловити нашi почуття благоговiння й вдячностi перед Тiєю, Яка стала Матiр'ю Сина Божого. Щастя бути пiд покровом Божої Матерi нагадує нам про те, що був час, коли люди не знали Спасителя свiту.

Вiруючi люди тих далеких часiв жили надiєю та вiрою в Майбутнього Вiдкупителя. Ще тодi, коли нашi прабатьки - Адам i Єва - пiсля вчинення першого грiха зi страхом i трепетом слухали Божий присуд, - уже тодi в цьому присудi було обiцяння благостi Божої до грiшних людей: "Сiм'я жони зiтре голову змiя" (Див.: Бут. З, 15). Це означало, що через багато-багато рокiв Той, Хто прийме тiло вiд Жони, Хто буде народжений Жоною, буде переможцем зла i диявола. Багаторазово Господь повторював людям це обiцяння, щоб приготувати їх до прийняття Спасителя.

Н ... Читати далі »

Просмотров: 2560 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.12.2012 Коментарі

Священный Синод Константинопольской Православной Церкви на заседании 3 декабря причислил к лику святых инока Никифора Прокаженного (+1964), сообщает Седмица.Ru со ссылкой на агентство «Ромфея». 

Будущий преподобный (в миру Николай Дзанакакис) родился в крестьянской семье в селе Сирикари в западной части Крита. В 13 лет родители отдали его на обучение цирюльнику, жившему в городе Ханья. Тогда у него обнаружились первые признаки проказы. В то время критяне ссылали прокаженных на полуостров Спиналонга, поэтому, когда в 16 лет его болезнь стала заметной, Николай уехал в Александрию, где продолжал работать цирюльником. Когда проказа стала распространяться на лицо и руки, один иерей посоветовал Николаю отправиться на остров Хиос, где был лепрозорий, устроенный прп. Анфимом (Вайяносом). Николай прибыл на Хиос в 1914 года в воз ... Читати далі »
Просмотров: 2465 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.12.2012 Коментарі

В России создана Национальная родительская ассоциация, которая объединит усилия семейно-родительских и благотворительных организаций. Такое решение приняли участники конференции, прошедшей сегодня в Общественной палате РФ, — сообщает Церковный вестник. 

«Целью создания Национальной родительской ассоциации является включение семей и широкой общественности в процесс управления государственной семейной политикой», — говорится в итоговом документе конференции.

В состав ассоциации войдут общественные организации в сфере защиты материнства, детства и семейных ценностей, а также семьи, родители, представители религиозных конфессий России, семейно-ориентированного бизнеса, СМИ, деятели науки, культуры, искусства. Ассоциация будет строиться на принципах консолидации усилий, и объединит людей, готовых «смотреть на мир г ... Читати далі »
Просмотров: 2534 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.12.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^