Saturday, 21.05.2022, 10:24
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » November » 14
Київська «Просвіта» і видавництво «Братське» в рамках Всеукраїнської акції «Принеси нам, Миколаю, книжки, не цукерки» оголошують літературний конкурс «День святого Миколая» для учнів загальноосвітніх шкіл м. Києва

Мета конкурсу: спонукати учнів до літературної творчості та популяризувати дитяче читання. Учасники: учні молодшого та середнього шкільного віку, що вивчають українську мову, літературу, християнську етику. Теми творів: пов’язані зі святим Миколаєм. Обсяг: до 5 умовних сторінок (12 кегль; Times New Roman; 1,5 міжрядковий інтервал). Жанри: оповідання, казки, легенди. Мова творів: українська. Обов’язкова вимога: твори, пропоновані на конкурс, мають бути оригінальні й неопубліковані раніше в ЗМІ, Інтернеті, антологіях, збірниках, авторських виданнях.

Твори надсилати із позначкою «Конкурс «День святого Миколая» ... Read more »
Просмотров: 3077 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.11.2012 Коментарі

Патріарх Московський Кирил, який прибув 9 листопада з візитом до Ізраїлю, зустрівся з Патріархом Єрусалимським Феофілом III, з головним рабином Ізраїлю Йоной Мецгером (зустріч проходила в канцелярії рабинату), головою Палестинської адміністрації Махмудом Аббасом (Абу Мазеном) і Президентом Ізраїлю Шимоном Пересом, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рravoslavie.by и Портал-кредо.

Під час зустрічі з главою Єрусалимської Церкви Патріарх Кирил виступив з промовою, розширивши межі святої Русі:

"Як прочани з Росії, України, Білорусі, Молдови та інших країн Святої Русі ми прибули у Святий Град, щоб одностайно засвідчити наше глибоке шанування до вікової охоронниці святинь Палестини – до Святої Матері Церкви, збережене нашими народами протягом багатьох століть ще від загальної їх хрещальної купелі у водах Дніпра. ... Read more »
Просмотров: 2523 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 14.11.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^