Saturday, 21.05.2022, 10:07
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » November » 10
«V Всеукраїнська виставка-ярмарок християнської літератури» відбудеться 21-22 грудня у Вінниці. 

Організатор виставки – Асоціація християнських видавців України.

Виставка буде проходити вп’яте та стала доброю різдвяною традицією для Асоціації християнських видавців та церков усієї Вінницької області.

Під час «V Всеукраїнської виставки-ярмарку християнської літератури» буде презентовано ряд нових книжок.

Під час виставки плануються сюрпризи для видавців-учасників, а також лотерея для відвідувачів. В лотерею буде розіграна велика кількість книжок, додаткових знижок від видавців та виробників християнських сувенірів.

«У рамках ювілейної, п’ятої виставки, ми плануємо ознайомити відвідувачів з тими книжками, які були найбільш популярними у читачів, а також займали призові місця на різних ... Read more »
Просмотров: 2580 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.11.2012 Коментарі

У цьому році музична громадськість України широко відзначає ювілейні дати двох класиків української музики, а саме: 170-річчя з дня народження та 100-ті роковини з дня смерті Миколи Віталійовича Лисенка та 130-річчя з дня народження та 90-ті роковини з дня смерті Кирила Григоровича Стеценка.

М. Лисенко був відомим композитором, хоровим диригентом, піаністом, педагогом та музично-громадським діячем. Він є автором музики духовного гімну, який часто називають «Молитвою за Україну» - «Боже Великий, Єдиний…» та багатьох інших духовних творів.

К. Стеценко був майстром української церковної музики, закінчив Київську Духовну Семінарію, працював помічником регента хору Свято-Михайлівс ... Read more »
Просмотров: 2620 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.11.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^