Saturday, 21.05.2022, 10:22
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » November » 07
У канадському Університеті Альберти вийшла друком збірка про Голодомор 1932-1933 років в Україні. «Хрестоматія Голодомору» («The Holodomor Reader») містить ключові джерела та матеріали, багато з яких раніше ніколи не видавалися англійською.

Про це УНІАН повідомили у прес-центрі Центру досліджень визвольного руху.

Книга складається з шести розділів у вигляді статей з широким поясненням: наукові та правові оцінки; висновки суддів та резолюції; свідчення очевидців та спогади; покази свідків, які вижили, їхні щоденники та листи; документи СРСР, України, Англії, Німеччини, Італії та Польщі; літературні праці. Кожен розділ містить передмову із зауваженнями, які описують контент. Книга також має путівник для подальшого вивчення матеріалу та карту.

Авторами книги є професор політичних наук Ратгерського університету (СШ ... Read more »
Просмотров: 2640 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.11.2012 Коментарі

Опубликован ежемесячный доклад о преследованиях христиан в мусульманских странах, выпускаемый американским Gatestone Institute.

Цель издания – документально подтвердить игнорируемую в СМИ информацию о регулярной дискриминации христиан в исламских странах, причиной которой служит мировоззрение, вдохновленное шариатом, пишет автор доклада – специалист в области арабской истории и языка, американец из семьи коптов Раймонд Ибрагим.

Главы доклада описывают инциденты, связанные с нападениями на церкви, наказанием за отступничество от ислама, «богохульство», прозелитизм, в основе которых лежит отношение к христианам в исламских странах как к людям 2 сорта.

В центре внимания доклада стоит случай 28-летней саудовской христианки по имени Марьян, обращенной из ислама и вынужденной бежать в Швецию, поскольку на родине ей г ... Read more »
Просмотров: 2642 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.11.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^