Saturday, 21.05.2022, 11:19
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » November » 05
Финансовые проблемы религиозных организаций Австралии привели к тому, что более 16 церквей Мельбурна были выставлены на рынок недвижимости в минувшем году. В стране есть немало инвесторов, готовых преобразовать сакральные постройки в жилые дома, сообщает агентство СathNews со ссылкой на AdelaideNow.

Адвокат Пол Осборн (Paul Osborne) сообщил, что ему известны 5 церквей разных деноминаций, проданных буквально в последние месяцы в Мельбурне частным владельцам.

Англиканская епархия Мельбурна признала, что продала 4 храма за минувший год. «Церковь Объединения» («The Uniting Church») за это же время продала 10 своих молитвенных зданий. Католическая Церковь выставила на продажу две церкви викторианской эпохи за тот же самый период, но признала, что продала большее число храмов в предыдущие годы.

Храмы чаще всего перес ... Read more »
Просмотров: 2512 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.11.2012 Коментарі

Ощадбанк готовий порадувати цінителів серією монет «Покровителі імен». Реверси цих монет містять кольорові іконописні портрети святих, зокрема Святої Євгенії, Святої Валентини, Святого Іллі та Святого Дмитра.

Традиція наділяти новонароджене немовля ім'ям святого божественного угодника зародилася ще на зорі християнства. Таким чином, цей святий ставав для охрещеного ангелом-охоронцем на все життя.

З давньої пори також прийшла традиція зберігати вдома іменні ікони, а трохи пізніше - носити образки святих покровителів.

Для того, щоб як оберіг використовувати срібну монету «Святий Миколай», у ній зроблений спеціальний отвір. Про це інформує прес-служба Ощадбанку.

Просмотров: 2612 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.11.2012 Коментарі

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового 4 листопада Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав висвятив шістьох піддияконів у диякони, одного з них – диякона Ігоря Лепського – спеціально для служіння у Молдові, повідомляє Католицький оглядач.

Взяти участь в урочистостях у Патріаршому соборі з Кишинева спеціально прибув римо-католицький єпископ Антоній Коша, який опікується всіма католиками в цій країні, зокрема українцями греко-католиками.

«Він прибув до нашого храму, щоб під час Літургії отримати чергового священнослужителя для греко-католиків у Молдові», − сказав Глава УГКЦ про присутність владики Антонія.

Новопоставленими дияконами тішиться, каже він, перш за все, Київська архиєпархія. «Дякуємо вам, що ви залишили впорядковані галицькі парафії і прийшли служити тут: у Центральній та Східній Україні. Дякуємо вашим дружинам, які пустилися за вами», − звернувся Глава УГКЦ до новопоставлених дияконів та їхніх рідних.

Влад ... Read more »
Просмотров: 2635 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.11.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^