Saturday, 21.05.2022, 10:33
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » November » 02
Святішому Філарету,
Патріархові Київському
і всієї Руси-УкраїниВаша Святосте,


У відповідь на Ваш лист від 20 жовтня цього року (Вих. № 488), в якому за дорученням Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату та від його імені Ви звернулися до мене, як до Глави Української Греко-Католицької Церкви, з проханням засвідчити офіційну позицію УГКЦ щодо таїнства Хрещення, звершуваного в УПЦ КП, дозвольте мені повідомити таке.

Стосовно Таїнства Хрещення Українська Греко-Католицька Церква, як спадкоємиця Київської Церкви, дотримується Передання неподіленої Церкви І тисячоліття, будучи спільною в цьому і з Римо-Католицькою, і з Православними Церквами. Відповідно до практики, яка склалася ще в перші століття християнства, згідно із «Символом віри», догматами Церкви та ... Read more »
Просмотров: 2620 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.11.2012 Коментарі

Власти Лондона обсуждают строительство мега-мечети вместимостью 10 тыс. человек в Восточном Лондоне. Жители Восточного Лондона начали кампанию с целью не допустить строительства мечети, поскольку боятся, что она может стать рассадником исламского экстремизма, пишет EuropeNews.

Запланированная мечеть сможет вмешать в 4 раза больше прихожан, чем собор св. Павла. Согласно плану строительства мечеть получит 30-метровые минареты. В ней будут также находиться библиотека, спортзал и 8 квартир для священнослужителей.

План строительства должен быть утвержден городским советом Нью-Хейма. Он был представлен миссионерским движением «Таблиги Джамаат», которое называют «приемной фундаментализма».

Просмотров: 2655 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.11.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^