Вівторок, 05.07.2022, 20:27
Вітаю Вас Гість
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » Листопад » 01
Київрада 1 листопада передала у власність Свято-Покровського жіночого монастиря Української Православної Церкви (Московського Патріархату) нежитлові приміщення в Бехтерівському провулку, 15. Це 21 будівля загальною площею 14 тис. 383,3 кв. м, які до цього належали комунальній власності міста, інформує РБК-Україна.

Довідка РІСУ: Свято-Покровський жіночий монастир був заснований 1889 року княгинею Олександрою Петрівною. До його головних воріт саме й веде Бехтеревський провулок.

У Бехтерівському провулку, 15 у радянські часи розміщувався стуентський гуртожиток педагогічного технікуму. Тепер там відновлено Свято-Покровський жіночий монастир. Обитель була закрита в 1925 році, проте в 1942 році знову відчинила двері своїх храмів і з тих пір вже не закривалася. Після війни тут силами насельниць був організований госпіталь, а ... Читати далі »
Просмотров: 2688 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.11.2012 Коментарі

На Личаківському кладовищі у Львові 1 листопада відбулася спільна молитва українсько-польського примирення. Такий захід відбувається щороку біля меморіалу вояків Української галицької армії та Польських військових поховань на Личаківському кладовищі. 

Панахида відбулася на місці, де поховані українські та польські воїни – учасники визвольних змагань 1918-1919 років на території Західної України.

За інформацією прес-служби УКУ, участь у панахиді взяли духовенство УГКЦ та РКЦ в Україні, а також громадські та політичні діячі обох країн. Зокрема, проректор УКУ Мирослав Маринович, редактор культурологічного часопису «Ї» Тарас Возняк, програмний директор «Музею ідей» Ірина Магдиш, радник міського голови Львова Богдан Панкевич та інші.

«Сьогодні ми молимося в дусі ... Читати далі »
Просмотров: 2614 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.11.2012 Коментарі

  «Последний христианин», живший в центре Хомса, убит 30 октября. Православный 84-летний Элиас Мансур отказался покинуть свой дом при эвакуации, потому что ухаживал за своим сыном-инвалидом, пишет Fides.

О судьбе сына на сегодняшний день сведений не поступало.

Мансур жил в населенном христианами и мусульманами-суннитами квартале вдоль улицы Васди-Сайех, где в последние дни шли тяжелые бои между правительственной армией и повстанцами.

Наблюдатели Fides также сообщили, что несколькими днями ранее в районе Хамидийя был обстрелян монастырь иезуитов. Среди его насельников и лиц, укрывавшихся в нем, жертв нет.

Просмотров: 2589 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.11.2012 Коментарі

В США мужчина потерял ногу и теперь предъявляет иск к католическому приходу после того, как Распятие, перед которым он прежде ежедневно молился, упало на него, сообщает CathNews со ссылкой на информацию Ninemsn и Mid-Hudson News Network.

В 2010 г. Дэвид Хименес (David Jimenez), 45-летний католик латиноамериканского происхождения из Нью-Йорка, работавший в пиццерии, предложил священнику почистить Распятие, перед которым он молился ежедневно в церкви, в то время как его жена, Делия (Delia), болела раком.

Когда Хименес чистил мраморную статую, она сдвинулась с пьедестала и упала на его ногу. В результате нога Хименеса была сильно повреждена, и доктора были вынуждены ампутировать ее чуть ниже колена.

Теперь Хименес предъявил церкви, в которой с ним произошел несчастный случай, иск на $3 миллиона, обвиняя священника ... Читати далі »
Просмотров: 2610 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.11.2012 Коментарі

Редакція «Журналу Московської Патріархії» завершила перший етап створення електронного архіву ЖМП. На сьогоднішній день оцифровано й опубліковано в Інтернеті номери журналів з вересня 1943 року по грудень 1954 року.

Всі матеріали знаходяться у вільному доступі за адресою http://archive.jmp.ru/

Користувачі мережі можуть ознайомитися як з текстами статей, так і з фотографіями сторінок журналу. Презентація нового проекту відбулася в рамках V фестивалю православних ЗМІ «Віра і слово».

«Архів "Журналу Московської Патріархії" — це унікальне джерело з історії Церкви у XX столітті, — зазначає відповідальний редактор ЖМП Сергій Чапнін. — Створення електронної версії архіву тільки починається, і ми плануємо продовжити цю роботу».

Проект зі створення електро ... Читати далі »
Просмотров: 2535 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 01.11.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^