Thursday, 19.05.2022, 21:58
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » October » 21
21 жовтня відбулося офіційне відкриття подвор’я Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря при храмі святителя Михаїла, першого митрополита Київського (вул. Шовковична, 39/1). Подію очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

У відкритті також взяли участь перші особи держави: Президент Віктор Янукович, Прем’єр-міністр Микола Азаров, голова Верховної Ради Володимир Литвин, члени Уряду та інші посадовці. 

У храмі, перед чесною главою та іконою великомученика Пантелеімона Цілителя Блаженніший Владика відправив молебень, перед початком якого вклонився мощам великомученика Пантелеімона. Йому співслужили: керуючий справами УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній, секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єп ... Read more »
Просмотров: 2548 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.10.2012 Коментарі

Во имя Отца и Сына и Святого Духа.


В чудесах Христовых открывается богатое и изумляющее нас отношение Бога к нашей земле и к нам, людям. С одной стороны, Его сострадание – не только способность любить и жалеть как бы извне, но сострадать вместе с нами, глубже нас (потому что Он бездонно глубок) пережить страдание, скорбь и, порой, ужас нашего земного бытия. В сегодняшнем рассказе мы слышим, что жалко стало Христу этой матери, вдовы, потерявшей единственного сына, жалко, больно, потому что не на то Он творил мир, не на то рождался человек, не на то мать его произвела на свет, чтобы преждевременно он умер. И в этой жалости Христовой, в этом сострадании Христа, способности вместе с нами страдать нашим страданием, открывается одна из сторон Божиего отношения к нам и к миру. Но с другой стороны, все эти чудеса, вся эта забота, тревога о мире не говорят ли о том, что Богу так же дорога земл ... Read more »
Просмотров: 2586 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.10.2012 Коментарі

Недiля 20-та пiсля П'ятдесятницi


Сьогодні свята Церква запропонувала нам послухати уривок з Євангелія про воскрешення Ісусом Христом сина вдови з міста Наїна. Нас вражає, як євангеліст декількома словами зумів описати велике горе жінки: "Виносили померлого, єдиного сина у матері, а вона була вдова”. Самотність! Яка вона страшна! Господь змилосердився над нещасною і сказав: "Не плач!” Ми теж часто кажемо скорботним близьким нам людям: "Не плач!” Але наше слово і слово Господа мають різну силу. Слово Господа несло радість, про яку ридаюча мати навіть і не мріяла. Ісус Христос підійшов до гробу і сказав: "Юначе, тобі кажу, встань!” Мертвий піднявся, сів і почав говорити. Всіх присутніх охопив страх, і всі прославляли Бога, кажучи: "Великий пророк постав між нами, і Бог відвідав н ... Read more »

Просмотров: 2502 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 21.10.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^