Thursday, 19.05.2022, 22:47
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » October » 05

Дорогі браття і сестри! З 1 жовтня в нашому храмі відновлює роботу недільна школа: і доросла, і дитяча. Запрошуємо всіх бажаючих!

Деталі дивіться на нашому сайті в розділі "Недільна школа".

Просмотров: 2785 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.10.2012 Коментарі

Вийшла в світ книга про наш храм: Церква св. МИколая (Притиска) в Києві. 380-річна історія Церкви та її храму.

Історію храму подано на тлі нарису історії самоврядної Київської митрополії.
На основі вивчення архівів та інших історичних джерел розповідається про видатних людей, пов*язаних з храмом, про архітекткрний ансамбль початку ХІХ-ХХ ст. навколо нього.
Книга розрахована на істориків, архітекторів та на широке коло читачів, які цікавляться історією Української Православної Церкви та мистецтвом церковної архітектури.

Придбат ... Read more »
Просмотров: 3015 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі

Синодальный совет Евангелической реформатской церкви в швейцарском кантоне Во высказался за «благословение» однополых пар, пишет kipa/apic.

Для проведения в жизнь этой инициативы необходимо получить одобрение парламента церкви. Слушания по этому вопросу пройдут в начале ноября.

Федерация швейцарских протестантских церквей (SEK) в 2005 г. выступила за возможность церковного «благословения» гомосексуальных союзов. Эту инициативу поддержали 8 кантональных церквей в немецкоязычной части Швейцарии и 1 – в западной Швейцарии. Женева и Невшатель выступили против.

Реформатская церковь в кантоне Во предполагает проводить ритуалы «благословения» для однополых пар, которые живут в зарегистрированном партнерстве. В кантоне зарегистрировано около 1 тыс. таких пар.

После решения синодального совета в СМИ были опубликованы заявления протеста. Пастор Мартин Онеггер призывает в интервью газете «La Liberte» выступить в защиту традиционных представлений о ... Read more »
Просмотров: 2587 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі

Выставка работ скандально известной шведской художницы Элизабет Валлин, пропагандирующей однополые отношения, была открыта 3 октября в Центре культурной деконтаминации в Белграде, сообщает сербский сайт «Вечерние новости».

Выставка открыта несмотря на протесты сербской общественности и призывы ряда общественных лиц и организаций, в том числе — Сербского Патриарха Иринея и Исламского объединения мусульман Сербии.

Накануне в специальном обращении к премьер-министру Сербии И. Дачичу Патриарх Ириней призвал не допустить открытия выставки и проведения гей-парада в Белграде, запланированного на 6 октября. В обращение подчеркивается, что проведение подобных мероприятий бросит моральную тень на Белград, сербскую многовековую христианскую культуру и достоинство семьи, как основной ячейки человеческого рода.

В Исламском ... Read more »
Просмотров: 2620 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі

Синод РПЦ дозволив у виняткових випадках священнослужителям брати участь у виборах в органи державної влади. Як повідомили УНІАН в РПЦ, таке рішення ухвалене 4 жовтня на черговому засіданні Священного Синоду Російської Православної Церкви під головуванням Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

«У виняткових випадках, з міркувань крайньої церковної необхідності, коли потрібно протистояти розкольницьким або іноконфесійним силам, які прагнуть використовувати виборну владу для боротьби з Православною Церквою, Священний Синод або Синод самокерованої Церкви визначає осіб для участі у виборах в органи державної влади і в індивідуальному порядку дає на це благословення», - йдеться у рішенні.

Також наголошується, що при цьому навіть участь в даному випадку у виборах за партійними списками не дає священнослужителю право бу ... Read more »
Просмотров: 2511 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі

Верховна Рада ухвалила в цілому Закон "Про Єдиний державний демографічний реєстр", що передбачає запровадження в Україні біометричних паспортів.

Як повідомляє УКРІНФОРМ, "за" проголосували 233 народних депутати.

Згідно із цим законом №10492, кожен громадянин України, незалежно від віку, зобов'язаний отримати паспорт, що виготовляється у формі картки, яка містить безконтактний електронний носій інформації. Оформлення паспорта громадянина України здійснюється всім особам, починаючи з народження і незалежно від віку на кожні десять років.

До біометричного паспорту вноситься інформація про громадян, що включена до єдиного державного демографічного реєстру: ім'я; дата народження або смерті; місце народження; стать; дата внесення інформації про особу до реєстру; відомості про батьків (усиновлювачів), опікунів, піклув ... Read more »
Просмотров: 2643 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі

4 октября 2012 года в Патриаршей и Синодальной резиденции в Свято-Даниловом монастыре под председательством Святейшего Патриарха Московского и всея Руси Кирилла прошло первое заседание зимней сессии (сентябрь 2012 — февраль 2013 гг.) Священного Синода Русской Православной Церкви. 

Священным Синодом было принято решение об образовании новых епархий в Чувашской Республике (журнал № 91) и в Кировской области (журнал № 92). 

Из состава Чебоксарской епархии были выделены Канашская (в административных границах Канашского, Козловского, Комсомольского, Красноармейского, Урмарского, Яльчикского и Янтиковского районов Чувашской Республики) и Алатырская (в административных границах Алатырского, Батыревского, Ибресинского, Порецкого и Шемуршинского районов Чувашской Республики) епархии.

Преосвященным Канашским ... Read more »
Просмотров: 2638 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі

Дві дитячі книжки про Андрея Шептицького - «Любов у конвертах» і «Годинник від Татуся» вийшли у Львові. Це - перші видання про митрополита для дошкільнят і молодших школярів. 

Фактично, вже виросло покоління українців, які знають обмаль або нічого не знають про главу Української греко-католицької церкви. Заповнити цю лакуну взялося молоде львівське видавництво «Скриня». 

«Любов у конвертах» авторства Тетяни Павлюк та з фантастичними настроєвими ілюстраціями Олександра Гулєватого — це добра, тепла розповідь про ангела, який упорядковував листи на пошті, і Шептицького, якому щодня їх чимало надходило. «Дорогий Татусь!» — так зверталися Іринки, Марічки, Ганусі і Миколки, Васильки і Богданчики, Лесики та Іванки.

«Годинник від Татуся» (автор Мирослав Вонс, художник Ольга Поворозник) — це продовження тем ... Read more »
Просмотров: 2804 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 04.10.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^