Thursday, 19.05.2022, 22:04
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » October » 02
Великий князь Київський Ігор Ольгович, у святому хрещенні Георгій, у 1146 році був розгромлений і взятий в полон князем Ізяславом і замкнений в одному з монастирів Переяслова (нині Переяслав-Хмельницький). Далеко від суєти світу цього, важко хворий, він став розкаюватися в своїх гріхах і просив дозволити йому постригтися у ченці. 5 січня 1147 єпископ Переяславський Євфимій постриг його в чернецтво з ім'ям Гавриїл. Незабаром він видужав і був переведений в Київський Феодорівської монастир, де прийняв схиму з ім'ям Ігнатій і цілком віддався чернечим подвигам. 

Але дух братовбивчої ненависті бушував над Києвом. Чернігівські князі, двоюрідні брати Ігоря, замислили заманити Ізяслава Київського в спільний похід - з тим, щоб захопити його або вбити. Змова відкрилася, коли князь був уже на шляху до Чернігова. Обурені кияни, діз ... Read more »
Просмотров: 2806 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.10.2012 Коментарі

Богослужіння із сурдоперекладом із нагоди Всесвітнього дня людей із вадами слуху пройшло в Луцьку – у храмі Всіх святих землі Волинської.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі Волинської єпархії УПЦ (МП).

Із благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта (Солодухи), Божественну Літургію очолив голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоєрей Валентин Марчук, а зміст Богослужіння для вірних із вадами слуху переказувала сурдоперкладач Наталія Сидорук. Власне, і саме Богослужіння було приурочене до відзначення Всесвітнього дня людей із вадами слуху, а також і до престольного вже для прихожан храму Всіх святих землі Волинської свята – Дня святих великомучениці Віри, Надії, Любові, та їх матері Софії. Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму.

Незабаром на території, на які ... Read more »
Просмотров: 2597 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.10.2012 Коментарі

Організація «Сім’я та Життя», яка займається захистом сімей, існує на Закарпатті три роки. Вона надає потрібну інформацію та чинно турбується про вагітних жінок, які потрапили у кризову ситуацію; але особлива увага в її роботі спрямована на духовну реабілітацію жінок, які пройшли через аборт. 

Детальніше розповідає представник організації Марта Поповіч-Палойтаї.

- Організація «Сім’я та Життя» вже кілька років намагається допомогти жінкам, які залишились наодинці з душевним болем після аборту. Що спонукало Вас до цього?

- Те, що вони страждають. Часто навіть десятиліттями. До того ж, вони гадають, ніби самотні з цим болем – хоч день у день зустрічають людей, які в глибині душі так само страждають, однак так само добре це приховують. Приходячи до нас, багато з таких жінок зізнаються: «Я ... Read more »
Просмотров: 2802 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.10.2012 Коментарі

Молодые македонские пары все чаще просят совершить над ними чин венчания главу непризнанной православным миром Македонской Православной Церкви архиепископа Стефана или священников из местных монастырей, сообщает издание «Нова Македония».

Многие молодожены считают, что совершение венчания в монастыре или у архиепископа позволит не только отличиться от своих соотечественников, но и будет способствовать крепости и продолжительности брачного союза.

Архиепископ Стефан венчает около 200 пар в год, и среди обвенчанных им есть пары не только крупных бизнесменов и политиков (например премьер-министра Республики Македонии Николая Груевского), о свадьбах которых широко оповещают СМИ, но и простых македонцев.

В канцелярии Скопской архиепископии хотя и подчеркивают, что нет какой-либо разницы между венчанием, совершенным ар ... Read more »
Просмотров: 2762 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 02.10.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^