Friday, 20.05.2022, 04:44
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » September » 28
Представники духовенства та мирян різних християнських Церков 26 вересня в рамках 5-го Екуменічного Соціального Тижня обговорювали за круглим столом дискусійні питання ролі Церков в розвитку громадянського суспільства заради пошуку єдиного бачення на розвиток такого суспільства, повідомляє прес-служба заходу.

Доповідачами круглого столу були владика УГКЦ Борис (Ґудзяк), ректор УКУ; о. Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ; протодиякон Іоан Діденко, голова відділу благодійності Києвської єпархії УПЦ (МП), директор Благодійного фонду «Віра. Надія. Любов»; владика УПЦ (МП) Філарет (Кучеров).

Владика Філарет (Кучеров) пояснив, що «Ми досить часто можемо почути критику на адресу Церкви щодо стосунків з державою, ніби-то Церква стає державною інституцією». Але на думку владики, «цих стосунків неможливо вибудовувати поза суспільством і Церква ніколи не зможе морально впливати на суспільство поки не буде мати державної підтримки». «Треба виб ... Read more »
Просмотров: 2660 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 28.09.2012 Коментарі

Останніми днями хіба що лінивий не написав тексту про те, що «Ісус мав жінку». Цього разу йдеться не про «Код да Вінчі», а про «вражаюче відкриття», здійснене професором Карен Кінг із Гарвардського університету.

Вона представила світовому товариству фрагмент папірусу розміром 8х4 см, на якому можна досить виразно прочитати: «Ісус сказав до них – моя жінка». Із цього професор Кінг зробила висновки, що Господь Ісус називав Магдалину своєю дружиною і сказав: «вона буде моїм учнем». Як зауважила Кінг у коментарі журналові Smithsonian, цей уривок «ставить під сумнів вимоги Католицької Церкви» щодо целібату священників, які базуються на целібаті самого Ісуса.

Знахідку коментують ... Read more »
Просмотров: 2719 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 28.09.2012 Коментарі

Виявлений кілька місяців тому чудотворний Малочернеччинський образ Спасителя «Хліб Життя», який вважався втраченим майже сто років тому, в роки Громадянської війни, принесений в Сумську єпархію.

Наприкінці ХIX століття ця ікона прославилася численними чудесами зцілення в с. Мала Чернеччина Сумського повіту Харківської губернії. Малочернеччинський образ Спасителя шанувався не тільки православними, але й лютеранами і католиками. для цієї ікони Святіший Синод у 1904 р. встановив щорічний хресний хід, який збирав численних паломників. Пам'ять про чудотворний Малочернеччинський образ збереглася у віруючих Сумської області, незважаючи на десятиліття гонінь. В багатьох церквах Сумщини до цього часу зберігаються списки з цієї ікони. Довгі роки пошуків втраченої святині залишалися безуспішними. У липні 2012 року чудотворна ікона, вия ... Read more »
Просмотров: 2561 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 28.09.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^