Saturday, 21.05.2022, 10:58
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » September » 21
Суд в американском штате Флорида обязал семью христиан выплатить штраф в размере 250 долларов за «нарушение зонирования».

Согласно Fox News, Шейн и Марлен Рессиджер нарушили закон, разместив у дома табличку с приглашением на молитву и используя свой дом как «молитвенный дом» без необходимого для того разрешения.

Знак с надписью «Нужна молитва (941) 484-4915» находился во дворе их дома. Еженедельные изучения Библии с молитвой проходили по пятницам. В них участвовали до 12 человек. Подобные «домашние группы» являются распространенным явлением во всех штатах США.

Просмотров: 2568 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.09.2012 Коментарі

Близько 150 військовослужбовців та членів їх сімей Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України 22-23 вересня візьмуть участь у IV Всеукраїнському військовому паломництві до чудотворного місця явлення Божої Матері у селі Зарваниця Тернопільської області. Про це повідомляє ІА ЗІК.

Цьогорічна проща проводиться під гаслом «Бог покликав нас жити у мирі». Також у паломництві візьмуть участь військовослужбовці з’єднань і частин Сухопутних військ, Повітряних сил, Військово-морських сил та члени їх родин з усіх регіонів держави, а також представники інших військових формувань України.

Організатором паломництва виступає Департамент Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Просмотров: 2634 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.09.2012 Коментарі

Президенти України та Польщі Віктор Янукович та Броніслав Коморовські відкрили Міжнародний меморіал жертв тоталітаризму на території Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили». 

Президенти поклали квіти до української, польської частин та загального Меморіалу. Пролунав символічний дзвін пам’яті.

Президенти виголосили промови. Коморовські подякував українській стороні, а також польським дослідникам за зроблену роботу в облаштуванні на території заповідника польського воєнного цвинтаря, де захоронено останки близько 2 тисяч поляків, вбитих НКВС.

Одразу після офіційної частини Янукович залишив Меморіал, а президент Польщі залишився на ... Read more »
Просмотров: 2730 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 20.09.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^