Saturday, 21.05.2022, 09:58
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » September » 16
В Киеве было представлено первое совместное российско-украинское пособие для учителей истории, призванное разрешить спорные вопросы и взрастить патриотов в обеих странах.

На прошедшем в Академии педагогических наук Украины (Киев) в пятницу, 14 сентября, «круглом столе» российские и украинские историки рассказали, каким они видят дальнейшее сотрудничество, начавшееся с создания совместного пособия для учителей «Россия и Украина на перекрёстках истории». В него вошли следующие модули: «Культура Древней Руси», «Русское дворянство и украинская шляхта в повседневности и социально-политической жизни XV–XVII вв.», «Повседневность советского человека во второй половине ХХ века», «Значение Киево-Могилянской академии в развитии украинского и российского просвещения».

Директор Института всеобщей истории РАН Александр Чубарьян на ... Read more »
Просмотров: 2577 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.09.2012 Коментарі

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа.

Сьогодні Христос дає нам, або, швидше, нагадує нам про дві основні заповіді: про те, щоб любити Бога всім серцем нашим, всім нашим розумом, всіма нашими силами, (тобто всією владою і здатністю любити, які нам дані) і ближнього любити, як самого себе.

Коли ми чуємо слово "заповідь", ми завжди згадуємо його, як наказ про те, що ми повинні зробити, а якщо не зробимо, то понесемо відповідальність, прийде покарання: але це слово має більш широкий смисл. Воно означає заповіт Божий даний нам, коли Він створив нас, то обдарував свободою, здатністю стояти на власних ногах, дав нам владу вибору і владу слідувати нашому покликанню або відвернутися від нього. І ось, це не "наказ" від Бога: це ніби настанова, або заповіт в тому розумінні, в якому людина, коли помирає, залишає заповіт, щоб його спадкоємці його виконали.

Було б в мене бажання вміти любити Бога і розумом, і серцем, і всією силою любові, яка тільки може віднай ... Read more »
Просмотров: 2896 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 15.09.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^