Saturday, 21.05.2022, 11:24
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » September » 13
Представники українських Церков та екологи спільно обговорять актуальну екологічну ситуацію в Україні. В четвер, 13 вересня 2012 р., в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія» відбудеться круглий стіл на тему «Любов до рідної землі».

У дискусії візьмуть участь Архиєпископ-емерит УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар), Глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Aрхієпископ Григоріс Буніатян, перший проректор Київської духовної академії і семінарії УПЦ (МП) протоєрей Сергій Ющик, представник Німецької Лютеранської Церкви в Україні пастор Ральф Хаска. Позицію екологів у своєму виступі представить професор кафедри екології НаУКМА Юрій Дупленко, а також викладачі і студенти київських вузів та представники екологічних організацій.

Учасники заходу обговорять актуальні екологічні проблеми в Україні та світі, запропонують шляхи розвитку екологічної культури в суспільстві. Крім того, під час круглого столу відбудеться презентація еколог ... Read more »
Просмотров: 2578 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.09.2012 Коментарі

12 вересня відбулося засідання громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями. Участь у ньому взяли представники Церков України.

За повідомленням офіційного сайту УПЦ (МП), під час засідання обговорювалися питання, пов’язані з визнанням духовної освіти в Україні та наданням можливості релігійним організаціям засновувати духовні навчальні заклади різних рівнів акредитації.

Результатом роботи засідання став план дій громадської ради з ініціювання прийняття законодавчих актів, спрямованих на державне визнання дипломів духовних навчальних закладів.

Просмотров: 2597 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 13.09.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^