Saturday, 21.05.2022, 10:10
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » September » 11
Семь депутатов лево-либеральной оппозиционной партии «Движение Паликота» подали в суд на парламентскую канцелярию из-за «нарушения личных прав, таких как свобода совести и вероисповедания». Политики требуют удаления Распятия, которое висит на протяжении 15 лет в палате сейма, пишет religion.ORF.at.

Обосновывая жалобу, антиклерикалы заявили, что Распятие было повешено без согласования с парламентской администрацией. Парламент никогда не принимал резолюцию, узаконивавшую присутствие Креста в палате. Глава движения Януш Паликот с возмущением пояснил журналистам, что он – атеист и сторонник идеи религиозно нейтрального государства – вынужден осуществлять свои парламентские обязанности в зале с Распятием.

Варшавский окружной суд обязал парламентскую канцелярию до середины сентября подготовить свой ответ на жалобу. Слушания ... Read more »
Просмотров: 2502 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.09.2012 Коментарі

В дни празднования 200-летия победы в Отечественной войне 1812 г. православные богородцы решили напомнить и о своих местных проблемах сохранения исторической памяти, сообщает Церковный вестник. Около 100 человек 9 сентября приняли участие в молебне и Крестном ходе на мотоциклах в поддержку возвращения подмосковному городу Ногинску его исторического имени – Богородск. 

Колонна байкеров с иконой Богородских святых в сопровождении автомобилей ДПС проследовала по Горьковскому шоссе до расположенного в Ногинске храма блаженной Матроны Московской, где состоялся молебен. Сели на мотоциклы и представители духовенства - благочинный Богородского округа протоиерей Михаил Ялов и клирик Богоявленского собора Ногинска священник Илия Кунашов. 

День выдался пасмурный, холодный и дождливый, но отменять Крестный ход и молебе ... Read more »
Просмотров: 2655 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 11.09.2012 Коментарі

Президенту Рузвельту доповідали про масові поховання під Смоленськом ще у 43 році. Але він не хотів псувати стосунків з СРСР, тому мовчав про Катинь. 

У Сполучених Штатах ще під час війни знали, що розстріл поляків у Катинському лісі - справа рук СРСР. Розсекречені документи свідчать про те, що президенту Рузвельту доповідали про масові поховання під Смоленськом ще у 43 році - німецькі війська тоді щойно увійшли на цю територію, тож не могли вчинити цей злочин. Проте американський президент вирішив не давати хід цій інформації, аби не псувати стосунків із союзником у Другій Світовій.

Нагадаємо, у середині квітня 2012 року Європейський суд з прав людини в Страсбурзі ви ... Read more »
Просмотров: 2587 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.09.2012 Коментарі

Близько 25 тисяч паломників-хасидів приїдуть до Умані для святкування 17-18 вересня юдейського Нового року – Рош-га-Шана.

Про це повідомив заступник уманського міського голови Петро Паєвський.

«Перший літак з хасидами прибуває сьогодні в Бориспіль. Масовий приліт паломників-хасидів відбувається 12 вересня, це 28 бортів приймає міжнародний аеропорт Бориспіль і 13 бортів – аеропорт Одеси. Ще приймає аеропорт Вінниці. Всього ми чекаємо близько 25-26 тисяч паломників. Згідно з домовленістю між авіалініями України та Ізраїлю, 22 тисячі хасидів-паломників прибудуть чартерними рейсами, але треба врахувати, що хтось їде власним транспортом, регулярними рейсами, автобусами, тобто загалом 25-26 тисяч», – сказав Паєвський.

За його словами, Умань повністю готова до прийому прочан. Як розповів заступник мера Умані, будівниц ... Read more »
Просмотров: 2767 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.09.2012 Коментарі

Львів стане першим містом в Україні, в якому можна буде побачити унікальну Біблію з літографіями Сальвадора Далі. Презентація Біблії відбудеться у четвер, 13 вересня, під час Форуму видавців у Львові, інформує iPress.ua з посиланням на прес-службу видавництва "Клуб сімейного дозвілля".

Як повідомляють у видавництві, права на відтворення ілюстрацій Сальвадора Далі придбали безпосередньо у власника літографій – італійського колекційного дому Альбаретто.

Унікальний фоліант ручної роботи на 900 сторінок містить текст Старого і Нового заповітів. А літографії Далі віддруковані за допомогою сучасних технологій перенесення кольорів.

Обкладинку Біблії зробили з натуральної шкіри, вкрили позолотою та прикрасили дорогоцінним камінням: діамантом, рубіном, аметистом і малахітом.

Над виробництвом книги працювали пред ... Read more »
Просмотров: 2702 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.09.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^