Saturday, 21.05.2022, 10:03
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » July » 28
Слово Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета
після молебню біля пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру
в день святкування Хрещення Київської Руси-України
(28 липня 2012 р.)


Ваші преосвященства, всечесні отці, дорогі браття і сестри!

Насамперед поздоровляю вас зі святом святого рівноапостольного князя Володимира, а також з нашим державним святом – днем Хрещення Київської Руси-України.

Це свято проголошене, як державне, але для того, щоб воно стало всеукраїнським, святом всього українського народу, нам треба його утверджувати у свідомості всіх українців. І ми це робимо протягом уже декількох років цим хресним ходом. Ви бачите, що кожного року на свято в Київ з’їжджається все більше українців з усіх куточків нашої держави. Про що це ... Read more »
Просмотров: 2933 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 28.07.2012 Коментарі

Вп’яте Українська Православна Церква Київського Патріархату урочисто відзначила церковне і державне свято – День Хрещення Київської Руси-України. Вчетверте святкування було позначене багатотисячним Хресним ходом центральними вулицями столиці – від Володимирського собору до пам’ятника Хрестителю Руси святому Володимиру Великому.

Богослужіння з нагоди подвійного свята – престольного свята кафедрального патріаршого Володимирського собору і Дня Хрещення – 27-28 липня 2012 р. очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у співслужінні 40-ка архієреїв та представників духовенства з усіх єпархій Київського Патріархату. Предстоятеля Чорногорської Церкви на святі представ ... Read more »
Просмотров: 2796 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 28.07.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^