Friday, 20.05.2022, 04:39
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » July » 05
Принц Лихтенштейна Алоис одержал уверенную победу при голосовании по вопросу об отмене права вето, которое может налагать монарх этого карликового государства на законы, с которыми он не согласен. 

65% жителей маленькой европейской страны выступила против проведения референдума, призванного решил судьбу права вето, которым издревле обладал глава княжества. Только 15% подданных князя Лихтенштейна проголосовали за эту меру.
В сентябре 2011 г., в преддверии всенародного голосования по вопросу декриминализации абортов, принц Алоис заявил, что если большинство избирателей выскажется за легализацию абортов, он использует свои полномочия и наложит вето на подобный безнравственный закон.

Тем не менее, прибегать к такой мере не пришлось: жители Лихтеншейна отклонили предложение легализовать аборты, хотя и с небольши ... Read more »
Просмотров: 2729 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.07.2012 Коментарі

глав Церков і релігійних організацій України
щодо мовного питанняПрезиденту України
ЯНУКОВИЧУ В. Ф.
Вельмишановний Вікторе Федоровичу!


Ми, керівники Церков і релігійних організацій України, не можемо залишитися осторонь у той час, коли стрімко зростає протистояння у суспільстві навколо мови.

Ще у 2006 році ми висловлювали свою принципову позицію: мовні питання, як основоположні для суспільства і державності, не повинні ставати предметом політичних спекуляцій. Незмінність своєї позиці ми підтвердили і нещодавно, коли політизація мовного питання знову різко загострилася.

Адже мова згуртовує людей в націю, створює єдиний суспільний і гуманітарний простір. Вона за своєю п ... Read more »
Просмотров: 2619 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 05.07.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^