Saturday, 21.05.2022, 09:49
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » June » 10
Беларусь станет хозяином одной из крупнейших экуменических встреч Европы — в 2014 году в стране пройдет IV Католическо-православный форум.

Решение об этом было принято 7 июня в Лиссабоне в завершении третьей экуменической встречи.

По словам Митрополита Тадеуша Кондрусевича, который принимал участие в этом мероприятии, выбор Беларуси для проведения такого престижного форума «является признанием на европейском уровне хороших православно-католических отношений в Беларуси и знаком уважения к стране».

Подобные форумы проводятся раз в два года поочерендно в странах с православным и католическим большинством. Приглашение провести встречу в Беларуси в 2014 году прислал православный Митрополит Минский и Слуцкий, Патриарший Экзарх всея Беларуси Филарет. Эта инициатива была поддержана Митрополитом Минско-Могилевским Тадеу ... Read more »
Просмотров: 2648 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.06.2012 Коментарі

В iм'я Отця, i Сина, i Святого Духа!

Матір Божа і всі святі, пам'ять яких ми сьогодні святкуємо, ті, які відомі нам, тому що Бог відкрив їх нам і тому що вони були зрозумілими і упізнані або своїми сучасниками, або іноді через роки чи століття по тому - всі святі є відповіддю землі на любов Божу. І це не тільки їх особиста відповідь за самих себе, але і від імені всього творіння, і від нашої особи також, бо кожен з нас має воістину честь називатися одним із їхніх імен, нашим християнським ім'ям, ім'ям одного з цих святих. І ці святі, чиї імена передані нам, стоять перед Богом і моляться, щоб не збезчестилось їх ім'я в очах Божих.

Святі Божі, у своїй любові, у своїй представленості, у своїй молитві, у своїй реальній, невідступній присутності немов би тримають і охоплюють все творіння. Як дивно, що ми належимо до цієї незліченної сім'ї чоловіків, жінок, дітей, які зрозуміли, що замислив Г ... Read more »
Просмотров: 2556 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 10.06.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^