Saturday, 21.05.2022, 10:04
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » June » 07
Предстоятель УПЦ КП, Патріарх Філарет вважає, що не можна молитися до ікони, де зображено Спасителя з футбольним м’ячем.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Волинської єпархії УПЦ КП, про це він заявив під час прес-конференції в Луцьку, відповідаючи на запитання журналістів.

Зокрема, Патріарха Філарета запитували, що до цьогорічної першості Європи з футболу створено спеціальний образ: на ньому Спаситель тримає футбольного м’яча, а Діва Марія вказує на футбольне поле. Журналістів цікавило, чи правомірне написання такої ікони і як узагалі треба ставитись до цього чемпіонату православним?

У відповідь на це Глава УПЦ КП зазначив, що апостол Павло порівнював духовний подвиг християнина зі змаганням, тож і футбол як вид спорту в здоровому вигляді Церква благословляє. Однак футбольний фанатизм подібний до божевілля, це ... Read more »
Просмотров: 2681 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2012 Коментарі

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику cьогодні святкуватимуть День Росії в Україні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на учасників заходу.

Організаторами заходу виступають Посольство Російської Федерації в Україні, Федеральне агентство у справах СНД, співвітчизників, що проживають за кордоном, Центр національних культур.

Урочистості з нагоди Дня Росії в Україні розпочнуться о 13.00 з молебну у Трапезній церкві Святих Антонія і Феодосія Печерських. Також у програмі покладання квітів до могили російського державного діяча і реформатора, прем'єр-міністра Російської імперії Петра Столипіна та виступ Державного академічного Кубанського козачого хору на Соборній площі Заповідника.

Учасниками заходу стануть, зокрема, посол РФ в Україні Михайло Зурабов, міністр культури України Михайло Кулиняк, генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторія Ліснича та інші поважні го ... Read more »
Просмотров: 2627 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2012 Коментарі

7 червня в Церковно-археологічному кабінеті Київської духовної академії і семінарії під головуванням архієпископа Львівського і Галицького Августина відбулося чергове засідання Богословсько-канонічної комісії при Священному Синоді Української Православної Церкви.

Крім членів Комісії, на запрошення архієпископа Августина, у засіданні взяли участь вікарій Київської Митрополії, намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, Повноважний представник Української Православної Церкви у Верховній Раді України протоієрей Василій Русинка, голова Юридичного відділу УПЦ В. Ф. Волинець, а також голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Георгій Коваленко.

Головним питанням порядку денного був розгляд доручення Священного Синоду УПЦ про необхідність висловлення позиції Україн ... Read more »
Просмотров: 2702 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2012 Коментарі

6 июня 2012 года под председательством главы Издательского Совета Русской Православной Церкви митрополита Калужского и Боровского Климента прошел круглый стол «Поддержка малоимущих — церковный подход». Мероприятие организовано комиссией Межсоборного присутствия по вопросам организации церковной социальной деятельности и благотворительности, информирует Патриархия.ru. 

В работе круглого стола приняли участие председатель Синодального отдела по церковной благотворительности и социальному служению епископ Смоленский и Вяземский Пантелеимон, эксперт Общественной палаты РФ, член Координационного совета по инвалидам Комиссии по социальной политике Общественной палаты РФ В.Г. Леонтьев, представители Российского Красного Креста, синодальных отделов и епархий Русской Православной Церкви, сотрудники Департамента социальной защиты ... Read more »
Просмотров: 2756 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2012 Коментарі

- Відносини з іншими православними і не православними християнськими Церквами в нас, можна сказати, добрі. Свідченням того, що у нас ці стосунки добрі, є наша (ВРЦіРО)поїздка в Канаду і США. Ми там представляли релігійну Україну як єдине ціле. І чому нас запросили туди? Тому, що це унікальне явище, що різні християнські Церкви і релігії не тільки співіснують, а й співпрацюють. Наша співпраця полягає в тому, що ми разом відстоюємо загальнолюдські моральні цінності. А для сучасного світу це дуже важливо. Коли навіть християнська, європейська цивілізація в моральному відношенні поступово понижується. І тому наша співпраця подає приклад. Крім того, ми вже вступаємо у глобалізований світ. У цьому світі виникає питання, чи можуть у цьому глобалізованому світі зберігатися різні мови, культури і релігії. І Україна показує,що можуть не тільки співіснувати, а й співпрацювати. У нас особливо добрі стосунки з УГКЦ, РКЦ, свідченням чого є сьогодні присутність на нашому правосла ... Read more »
Просмотров: 2757 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 07.06.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^