Saturday, 21.05.2022, 09:44
Вітаю Вас Guest
Реєстрація
Вхід

Головна » 2012 » April » 27
Офіційний лист із забороною було надіслано 19 квітня 2012 року духовенству і парафіяльним управам Східної єпархії Української ПравославноїЦеркви в Канаді. Документом їм було заборонено приймати Патріарха Філарета або навіть наближатися до нього, при чому ім’я глави Української Православної Церкви Київського Патріархату написане в лапках. Автором директиви є Митрополит Юрій, який звернувся до своїх підлеглих з благословення Патріарха Варфоломея І. Документ розміщено на офіційному сайті однієї з церков.

"Згідно з розпорядженням і за благословення Його Все-Святості Все-Святішого Патріарха Варфоломея І, "Патріарха Філарета” не можна у цей час вітати, ані справляти на його честь бенкети у парафіях Української Православної Церкви в Канаді, чи на території, яка їм належить,” – йдеться у розпорядженні.

У листі наголошується, що "жоден душпастир або член Консисторської ради не може перебувати поблизу "Патріарха Філарета”, щоб фотографії та репортажі не інтерпр ... Read more »
Просмотров: 2712 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.04.2012 Коментарі

У п'ятницю 27 квітня в різних місцях Дніпропетровська з невеликим проміжком часу сталися, за офіційною інформацією, чотири вибухи невідомих пристроїв.

В результаті постраждало 30 людей, 26 з них шпиталізовані до лікарень. За даними правоохоронців 11 потерпілих від серії вибухів зараз перебувають в обласній клінічній лікарні імені Мечникова: 9 дітей – в обласній дитячій клінічній лікарні, решта – в інших лікарнях міста. Ця подія сколихнула всю країну.

Від імені духовенства Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та віруючих висловлюю молитовну підтримку людям, які постраждали в наслідок трагедії та їхнім рідним і близьким. Церква засуджує будь-які дії, які загрожують життю людини, завжди закликає до виконання Заповідей Божих, в основі яких лежить любов до Бога та ближніх.

У храмах нашої єпархії звершуються богослужіння за зцілення і скоре видужання людей, які перебувають на лікуванні.

Закликаю вір ... Read more »
Просмотров: 2609 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.04.2012 Коментарі

Життєвим шляхом та духовними звершеннями Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета починається книга «Національні лідери України – 2012», презентація якої відбулася в Колонній залі Київської міської державної адміністрації 26 квітня 2012 року.

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату в урочистому засіданні взяли участь перший проректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк та інспектор КПБА священик Роман Маланяк.

Просмотров: 2595 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.04.2012 Коментарі

Католические епископы Франции стали инициаторами проведения по всей стране акции «Ночь Церквей», в ходе которой храмы страны откроют свои двери на всю ночь для всех желающих, сообщило Радио «Ватикан».

«Ночь Церквей» будет насыщена конференциями и экскурсиями, выставками и концертами духовной музыки.

«Ночь Церквей» — мероприятие культурного и миссионерского значения, цель которого — продемонстрировать огромный культурный потенциал и богатое духовное наследие Христианства.

Организаторы «Ночи Церквей» создали специальные профили на Facebook и Twitter, которые помогут всем желающим следить за подготовкой и проведением акции, запланированной на 7 июля.

Просмотров: 2762 | Добавил: SERGIY_89 | Дата: 27.04.2012 Коментарі


Храм Миколи ПритискиОфіційний веб-сайт
^ Вгору ^